Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy minden 2....

Miért van az, hogy minden 2. hollywoodi "sztár" magyar származású?

Figyelt kérdés
Csak mert engem már komolyan kezd idegesíteni, hogy az elmondásuk némelyik erejében több magyar vér csörgedezik mint az enyémben, viszont a "törzsgyökeres" magyar családfájukat bizony a dédanyjukig nem tudják vissza vezetni...
2011. jún. 28. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mer kimentek Magyarországról a szüleik (volt eszük).Magyarországon nem lehet jó filmeket sem csinálni a fizetés sok helyen kevés.kin külföldön már régebben is jobban lehetett keresni meg minden.
2011. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a dédanyjukig meg azért mer nem foglalkoznak vele én se tudom ki a dédanyám XD
2011. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

1. Mert, hogy ezzel benyalnak az országnak és minden országban ahol járnak elmondják.


2. Amerika bevándorlókból áll mert az igazi amerikaiakat az indiánokat kiirtották egytől-egyik és bevándorlók a leszármazottjai az amerikaiak.

Lásd.: '56-ban is mennyien emigráltak külföldre és ott telepedtek le.

2011. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel akkor a 2.miatt.
2011. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt eszük időben megpattanni ebből az országból, akár nekik, akár a felmenőiknek. Jól tették.
2011. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!