Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan legyek énekesnő? 14/L

Hogyan legyek énekesnő? 14/L

Figyelt kérdés
Énektanárt már keresek, de hogyan tovább?
2011. júl. 1. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=m7BDZFuwNPg

hát kb így, ha nincsenek kapcsolataid.

Esetleg vannak a szuper tehetségkutató műsorok, de már túltelítették a piacot egyforma sztárocskákkal, akiknek kb két szám jut.

Az énektanár nem rossz dolog, de a sztársággal várj nyugodtan két-három évet, míg végleges hangod lesz. Elég meghallgatni lüszike számát, hát az nevetséges, és annyi hangja sem maradt, mint ami volt neki.

2011. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi, lehet h tényleg kellene várnom amíg teljesen ki nem finomul a hangom:)
2011. júl. 1. 20:13
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég ciki, ha ez töri ketté a rövid pályafutásod. Nem veszítesz pár évvel semmit, ha úgy esik, nyugi.
2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 mbalage ***** válasza:
83%

Énekesnő akarsz lenni, vagy sztár? Nem mindegy...


Ha az előbbi, akkor jól indulsz: a tanár az első lépés. Kicsit később indulhat egy zenekar is, a te korosztályodból, a neked tetsző zenével. Próbák, próbák, próbák, aztán kisebb bulik, főleg ismerősök előtt. Az énektudáson túl gyakorlatot kell szerezni a színpadon is: mozgás, közönséggel való kapcsolat, kihangosított és monitorozott éneklés, stb.


A legfontosabb, hogy ne add fel a kudarcok miatt (lesznek!), hanem fogd fel úgy, hogy mindenből lehet tanulni valamit!

2011. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) amugy színpadon már nem egyszer énekeltem idegenek előtt, és megvallom, izgultam, de jol ment, és igazábol zenekart nem akarok hanem csak szólóban énekelnék, max néhány jó énekessel duetteznék:)
2011. júl. 2. 22:38
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van egy Debrecen melletti kis cég, akik kezdő énekeseknek és előadóknak segítenek elindulni a zenei pályán, felvételeket készítenek, reklámot és kapcsolatokat biztosítanak. A barátnőmnek is ők segítettek, szerintem egy próbát megér, írj egy érdeklődő e-mail-t, tudomásom szerint Magyarországon eléggé kevesen foglalkoznak a még felfedezettlen énekesnőkkel. :-) A címük: www.balmazhangstudio.uw.hu

2011. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi:) ezt jol hangzik, meg fogom nézni:)
2011. júl. 8. 20:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző! nem hinném annyira kis cégről lenne szó. Tavaly karácsonykor a családtagoknak ilyen olcsóbb, (500-1000Ft közti) CD-ket vettem ajándékba a rossmann-ból és a tesco-ból és szinte az összesnek ez a Derzsi-Németi szerzőpáros írta a zenéjét és volt köztük pop, rock, tánczene, dance, disco, heavy metál...stb. Szóval szerintem inkább másodvonalbeli cég lehet.
2011. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

attól még nyugodtan lehet kis cég, mindenesetre a honlapjuk eléggé kezdetleges és be sincs fejezve.


melyik kiadó adta ki azokat a cédéket?

2011. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az R.N.R. MÉDIA Kft. és az E.Z.S. MUSIC adja ki
2011. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!