Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tudtok a TRAIN nevű bandáról?

Mit tudtok a TRAIN nevű bandáról?

Figyelt kérdés

most találtam rájuk de semmit nem tudok kideríteni az interneten róluk.nagyon tetszenek a számaik párat letöltöttem. az összes albumot leszeretném.

Hány albumuk jelent meg??


2011. júl. 3. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Baromira nehéz használni a Google-t mi? :@@


[link]


itt minden itt van. -.-"


Albumjaik:

Train (1998)

Drops of Jupiter (2001)

My Private Nation (2003)

For Me, It's You (2006)

Save Me, San Francisco (2009)

2011. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,ezt én is megtaláltam de nem tudok angolul úgy hogy sok mindent nem tudtam meg belőle
2011. júl. 3. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

birom ezeket a hozzászólókat... belinkel valamit, amit 0,02 sec alatt guglizott és lenézi a kérdezőt... nyilván erre mindenki képes az a hőn szerett wikipédia nagyon keményen cenzúrázott, felülvizsgált dolog, szóval sok infot onnan nem tudhatsz meg+ szakmailag elég pontatlan is...


szeretem az előadót és is, 94-ben alakult san francisco-ban, pop és rock zenét játszanak. jelenleg Pat Monahan , Jimmy Stafford, és Scott Underwood a trió tagjai. monahan énekel, stafford a gitáros, ukulelés, underwood meg dobol.

Első albumuk nev "train", 98-ban jelent meg. következő a "drops of juiter", ez már jelentős sikert hozott nekik. ezzel gramy-díjat is nyertek, USA-ban dupla platina lemez lett.

3. album: My Private Nation (2003). ebből ismerhető a "calling all angels" c. számuk is.

4. album: For Me, It's You (2004)

5. album: Save Me, San Francisco (2009), igen itt egy hosszab szünet volt a bandában. ebben az albumban debütált a "hey, soul sister" "marry me" c. számuk, ami szintén nagy siker lett.

6. album: California 37 (2011) nekem ez a kedvencem, ezek a számok tetszenek a legjobban.

jelenleg még aktív a banda. röviden ennyi.

2012. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy soha nem fognak Budapestre jönni... De még csak Európába se... :( Pedig úgy elmennék egy koncertjükre, imádom őket.
2016. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!