Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nightwish hányadik lett...

A Nightwish hányadik lett 2000-ben az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2000-ben a Nightwish nem is indult a dalfesztiválon. Bár a zenekar megnyerte a finn televíziós szavazást a versenybírók felülbírálták a nézők döntését, és egy Nina Aström nevű énekest küldtek a dalfesztiválra. A finn énekesnő "A little bit" című dalával 20. helyen végzett a 24 fős mezőnyben.
2011. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.=)
2011. júl. 4. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint a 'Sleepwalker'-rel neveztek Eurovíziós dalfesztiválra, de talán nem futottak be, de ez nem 2000-ben volt, hanem '98 vagy '99-ben.

http://www.youtube.com/watch?v=fKJMKrX0Vlg

A videó azt írja h 2000-ben készült, de én továbbra is kitartok, hogy legalább 1 évvel korábbi ez a videó. 2000 őszén voltam Nightwishon először. 1. Tarja nem volt ilyen duci, mint ebben a videóban. 2. Tuomasnak se volt ilyen 'kölyök' kinézete és hosszú volt már a haja. Meg van a koncertfelvétel 2000-ről hiszen én filmeztem, úgy h nem beszélek zöldségeket. xD

Persze ha az ember nagyon akar, pár hónap alatt is áteshet metamorfózison.

2011. nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pedig tényleg 2000-ben volt, a hivatalos oldalukon is ezt írják ők maguk is. ám ez biztos év elején volt még, mert 2000 végére Tuo-nak tényleg hosszabb lett a haja. (biztos trágyázta xD)

ez a felvétel is abban az évben volt, csak novemberben, és már látványosan hosszabb a haja.

http://www.youtube.com/watch?v=G3FRiz8-ULs

mondjuk a hajra nincs mit adni, mert Tarjanak 1999-be még tök rövid haja volt, 2000-re meg derekáig ért. és azért nem hiszem, hogy annyit nő egyetlen év alatt.

2012. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!