Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dob felszerelés vásárlása....

Dob felszerelés vásárlása. Tudtok?

Figyelt kérdés
Nyáron elkezdtem dobolni és egyre jobban tetszik.És szeretnék egy felszerelés venni és azt szeretném hogy nem tudok valami jó honlapot ahol lehetne rendelni egy jó kis dobot amibe van álló felső (2) tam láb dob gépel meg lábcin + beütő kisérő cin állványokkal.Úgy is jó ha valmi típust mondok kb 80-100ezer ft szánok rá.A válaszokat elöre is köszönöm
2011. júl. 5. 16:30
 1/6 mbalage ***** válasza:
Inkább menj be személyesen egy dobüzletbe, és kérd a segítségüket! Én kezdőnek inkább egy jobb minőségű használt szettet javasolnék, mintsem egy újat, de gagyit.
2011. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

(A kérdés kiírásának időpontja: 07-05 16:30) Pl: zenepower.hu de itt csak millenium van. Az árhoz képest jó a felszereltség. Innen vettem annak idején 1 bordó szettet.

A másik meg hangszerarzenal.hu (Fejes üzlete, Tankcsapda dobosa) Itt több márka is van. Kezdőnek pl a Basix, vagy mapex vagy Ddrum . Vannak még 1-2 más fajta márkák is de a kezdő tipusban ezek jó márkák az árához képest. a Ddrum d2 ami 95 k fejesnél ha soknak tartod nézz nézz szét más weblapokon vagy ha városban élsz akkor a helyi zeneboltba is nézzél be. Én azt mondom te dönts el hogy melyik márka lenne a neked a jó. Hidd el az új dobnak jobban örülsz mint 1 használtnak, még ha a használt 100 k fölött is volt az előző tulajnak. Arra ügyelj hogy 1 dobfelszerelésben a tamokon, pergő dob,nagydob és a cinek és álványok mellett győződj meg róla hogy kapsz e dobszéket és ütőket és persze garanciát is!

2011. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a kérdéseket am egy Basix oxygent vettem solar cinel
2011. nov. 10. 20:12
 4/6 mbalage ***** válasza:
És mennyire vagy vele megelégedve? Írd meg, hátha okulunk belőle!
2011. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rossza 80 90-be kerül (ezer) már majd fél éve van meg és még semmi baja nem volt sztem kezdőknek pont megfelel és majd a dobos igénye fejlődésével lehet mellé venni + új tamok cinekte meg mindent.
2011. nov. 11. 08:51
 6/6 anonim válasza:
És mi vettél OX 1,2 vagy 3?
2013. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!