Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncert egyedül? Ti mit tennétek?

Koncert egyedül? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 30y koncert amire nagyonnagyonnagyon szeretnék elmenni de sajnos nem tudok kit elhívni... egyedül elmenni... nem hangzik túl jól, főleg ha találkozok ismerőseimmel, hát elég kínos lenne. Tippek?

16l


2011. júl. 7. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van vmi fiú ismerősöd, aki szereti az együttest, menj vele szerintem! Nem muszáj húde nagy barát, csak vmi ismerős. Aztán lehet, hogy majd jó barátok lesztek :)
2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ~Katze~ válasza:
Próbálj meg beszervezni valakit, de ha nem megy szerintem ne hagyd ki csak ezért. Egyszer én is így jártam. Volt egy rendezvény ami nem igazán érdekelte egyik ismerősömet se, de engem nagyon, így elmentem egyedül és ott összeismerkedtem néhány sráccal. Így nem voltam egyedül, jól éreztem magam és azóta is tartjuk a kapcsolatot. :) Szóval akár még jól is elsűlhet, de mindenképp egy élménnyel gazdagabb leszel. ;)
2011. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vannak ismerőseim akik mennek csak az a gond, hogy ők már csapatba mennek én meg nem igazán vagyok velük jóban...
2011. júl. 7. 20:24
 4/9 anonim válasza:

rokon, család, szomszéd... ha én nem találnék senkit, tuti megkérdezném a tesómtól:P mondjuk ő is szereti a 30y-t:D

mindenesetre semmiféleképpen NE hagyd ki(: biztos buli lesz

hol koncerteznek hnap? úgy elmennék én is:P

2011. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted a zenekart, nyugodtan menj el egyedül, és érezd jól magad. Nézd meg egy péntek-szombat este a facebook falat... Ma már semmi nem ciki. :) Vigyázz magadra, és jó koncertet.
2011. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát tesóm fél éves úgyhogy felejtős :DDD

egyedül meg...olyan gáz, hogy mindenki bandával, én meg ott ácsorgok egyedül egymagamban...

amúgy zöldpardonban lesz :)

2011. júl. 8. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül, elő az acélbetétest a kisszekrényből, és törj el néhány sípcsontot őrülten pogózva. Vagy a 30y nem ilyen típusú zenét játszik?
2011. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19:11 Hát nem éppen :D http://www.youtube.com/watch?v=NYMJly9kBb8 Ők ilyet játszanak. Én is szeretem őket.

Én már csak azért is elmennék egyedül, mert a koncerten valszeg sok ember lesz, aki ugyanazt szereti, amit én. Lehet ismerkedni. Egyedül érkezel, de nem biztos, hogy egyedül távozol ;)

2011. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit offolok:

Komolyan, kéne egy szarkazmus betűtípus ...

2011. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!