Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenék vannak, amiket...

Milyen zenék vannak, amiket jó hallgatni, ha szomorú vagy, csalódáskor és ha megakarsz nyugodni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 09:21
1 2
 11/19 anonim válasza:
Moby.........jó hallgatni mindegyik "állapotra", de jobban jársz, ha a haverokkal, barátokkal vezeted le az érzést. Úgyis felvidítanak és vidámabb leszel.
2011. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

kary perry - et

Pitbull - Give me everithing

Morandi - Angels

Rihanna ft. Eminem - Love the way you lie

Hooligans - Küzdj az álmodért


Én ezeket szoktam hallgatni és még sok mást. Nagyon hosszú volna leírni mindet. Próbálj meg olyan zenét választani amikor csalódott vagy, hogy az ne sértsen még jobban, ne emlékeztessen a fájdalomra, ne tépje fel a sebet, hanem gondolkodtasson el. Nekem bevált általában ez a keresési mód, bár néha jobbnak látnám ha olyan zene szólna ami emlékeztet a fájdalom forrására. Most áldom magam, a józan eszem miatt hogy nem hallgatok olyankor olyan zenét. Ki tudja mit csinálnék...

2011. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
ja és polyák lilla - itt és most van jól- át is imádom♥
2011. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Bereczki Zoltán- Hangokba zárva

B.O.B.- Air planes

Arash- Broken angel

Arash- Pure love

Bruno Mars- Grenade

Eyes On fire- Blue Foundation

Death Cab for Cutie- Meet me on the equinox

Bon Iver & St Vincent- Roslyn

Tompos Kátya- Leperegnek a könnyek

Thom Yorke- Hearing Damage

Olive- You're not alone

és itt van még ez : [link]

nekem az ébresztőm, de ha erre ébredek, nem vagyok morci, mert ez megynyugtat vagy esetleg ez is: [link] ♥♥♥remélem sikerült segítenem;)

2011. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Ha nem idegenkedsz a komoly zenétől:

Chopin: é moll zongoraverseny

Beethoven: G dúr zongoraverseny

Mozart: C dúr zongoraverseny, különösen annak második tétele

J.S. Bach: prelúdiumok és fúgák.

Megtisztítják, vigasztalják, átsegítik az embert felzaklatottságából egy nyugodtabb állapotba.....

Kívánom, hogy tudd összeszedni magadat..

2011. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
hallgass Iron Maiden-t! az mindig jó.. az elmúlt több mint 30 év 15 stúdióalbumán elég sokféle számuk van, és szinte kivétel nélkül zseniálisak
2011. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hm. engem valamiért a max hangerőn hallgatott hörgős/zúzós zene nyugtat meg:O

Alesana-The Murderer/The Artist

The Legion of Doom-Lolita's Medicine

Sleeping with Sirens-If I'm James Dean you're Audrey Hepburn (bár ez nem annyira hörgős)

Drop dead, gorgeous - Fashion your seatbelts

Eyes Set To Kill "Darling"


meg ilyesmik^^ de persze hallgatok "normálisat" is, de azok nem nyugtatnak meg annyira:/. (Placebo-Fuck U ; Hawthorne Heights-Ohio is for lovers, pl.)

am lány vagyok, nem, nem gót/rocker/metálos/emós/akármimáshülyeség.

2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Majercsik Júlia ***** válasza:
07-18 16:47 Miért szégyen az ha valaki emós vagy gót vagy rocker?szerintem az jó ha valakinek van stílusa,és én is lány vagyok és vállalom hogy belülről elég kemény rocker vagyok még ha ez kívülről nem is látszik habár dolgozom rajta,szóval lehet hogy nem vagy az és ha az lennél akkor mi van?(ezt csak azért mondtam mert egy kicsit furcsa hogy a végére odaírtad hogy nem gót metálos rocker stb.)
2011. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Paramore. Nem csak csajoknak ajánlom !
2011. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!