Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lesz?...

Szerintetek milyen lesz? [Több lent]

Figyelt kérdés
Szeretnék majd kb úgy 3,4 év múlva most vagy 14 éves fiú 8.-dikos egy bandát alapítani egy post-hardcore bandát azé lenne a kérdésem hogy milyen lesz akkor a világ? mennyire fog megváltozni? és szeretni fogják e még a rock-ot?hardcore-t? mert akkor semmi értelme gyakorolnom gitáron és álmodoznom hogy egyszer lesz egy bandám lemezem,élő koncertekre járni stb.
2011. júl. 11. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
inkább legyél rapper, az könnyebb is és biztos hogy az még akkor is jó lesz!
2011. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves srác vagyok, és biztos hogy lesznek még olyanok, akik szeretik ezeket a műfajokat. A volt osztálytársaim 3/4-e rockot és hardcoret hallgat.
2011. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A rapper dolog se rossz ötlet, én is az vagyok. Csak a legtöbb rapper utálja a rockereket, meg a zenéiket.
2011. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de én nem szeretem a rappet:/ engem a rock húz mindenféle kép ezért kérdezem hogy remélem nem fogják annyire megunni megútálni hogy kimennyen a divatból:(
2011. júl. 11. 14:35
 5/16 anonim ***** válasza:
A rock zene az egyik legnépszerűbb mind a többi zene közül. Kizárt hogy később ne szeressék. 4 év alatt nem tűnik el a rock, annál azért keményebb! :D
2011. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és nem is fog gyengülni? és megunni az emberek? érted hogy mire célzok ezzel hogy nem lesz már annyi egy újj bandának a nézetsége stb mint a régieké mert unják stb
2011. júl. 11. 14:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Tuti nem fog gyengülni! Ha jó zenéket csinálsz, akkor meg biztos erősödni fog. Az emberek azért unják meg egy idő után a zenéket, mert hasonlítanak egymásra (pl: szövegben vagy háttérzenében). Az újdonságokat szeretik a hallgatók!

Ha új dolgokat viszel a szakmába biztos hogy szeretni fognak!

2011. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ezt a jó tanácsot azonnal megfogadom:) és köszönöm szépen hogy ilyen nagylelküek vagytok azzal szemben hogy nem fog kimenni a ditaból:)
2011. júl. 11. 14:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam, hogy a barátaim is mindig a másabb zenéket keresik. És pont azért lennél népszerű, mert te másabb zenét csináltál mint a régi szakmabeliek.
2011. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor majd ha minden jó lesz megpróbálok bele vinni egy történetet,újj gitár trükköket,dob trükköket,más screamo hangot,stb és akkor hátha lesz rá nézetség,ismeretség:) de tényleg köszönöm szépen.
2011. júl. 11. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!