Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az embereknek mi bajuk van az...

Az embereknek mi bajuk van az emo zenével?

Figyelt kérdés

Nem vagyok emo (sőt inkább punkot, punkrockot, metált, rockot,de igazából mindent hallgatok), és itt most nem is a külsőre, vagy a vagdosódásra és az "életérzésre" gondolok, hanem konkrétan a zenére. Itt van pl. : Hawthorne Heights - Saying Sorry (youtube) ami ha minden igaz emo zene. Ez szerintem annyira nem különbözik néhány Yellowcard (youtube) számtól, aminek viszont semmi köze sincs az említett műfajhoz, és mégis legtöbben akik Yellowcardot és hasonlókat hallgatnak rögtön felháborodnának ha az emohoz hasonlítják a zenét.

Habár azt vettem észre hogy a legtöbb ember azt sem tudja hogy milyen az emo zene (igazából én se,csak ha megtudom hogy az tényleg emo zene xD),és egy alap pop punk zenét gond nélkül emonak állítanak be.


2011. júl. 13. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ,sok gyökér mindent megpróbál emónak beállítani,holott ezek a zenekarok már régebb óta játszanak minthogy ez a tini baromság feltünt volna.
2011. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem unalmas. Akik hallgatják, meg nagyon távol állnak tőlem. bár, rengeteg mindent hallgatok, és úgymond rock az "alapom", de nekem az "emo zene" kevés. számomra nem itt kezdődik az igényesség. - Egyéni véleményem.
2011. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem sokan még "eredeti" emo zenét sem hallottak a 80-as évekből :P Rites Of Spring - Deeper Than Inside http://www.youtube.com/watch?v=IbbdjzWbgGM
2011. júl. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!