Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan 13-14 éves aki GYŰLÖLI SP-T ÉS FLUORT, de szereti a metál zenéket? Akárki írhat ide aki utálja sp-t és fluort :D.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom ahogy az osztályban mindenki a mizu-t énekli vagy azt a kék maradsz vagy kép maradsz vagy mi fene az. De még valamelyiknek az anyja is ezeket énekli. Nem bírom ki. Legalább a fiúk közül mindeki gyűlüli SP-t de Fluort nem tudom. Őt is sokan.


Én vagyok az egyetlen aki metál zenét hallgat: szinte mindig Rammsteint hallgatok, vagy ha nem azt akkor még Cee lo green: Fuck you vagy skillet. De legtöbbször, szinte mindig Rammsteint.


Van egy hozzám hasonló fluor, sp, justin bieber gyűlölő, metál zenét imádó 13-14 éves fiú vagy lány? Írhat ide bárki.


2011. júl. 13. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én :D13/l
2011. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy jótanács: soha, senkire ne mond, hogy gyűlölöd... azt, amit csinál ,azt lehet nem szeretni, nem kell, hogy tetsszen, de ne mondd, hogy gyűlölsz bárkit is, főleg, ha személyesen nem is ismered. De akit igen, arra sem.
2011. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

En mindkettot utalom a Rammsteint is meg a diszb*zikat is :D

A Rammstein ritmustalan, spket meg inkabb hadjuk...:)

2011. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy a számaikat meg stílusukat gyűlölöm csak nem írtam oda.
2011. júl. 13. 23:21
 5/9 A kérdező kommentje:
23:16-os. Téged felpontozlak.
2011. júl. 13. 23:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és: Magyarországon hol lehet kapni Rammsteines pólót? mert láttam már egy üzletben csak nagyon drága volt :S.
2011. júl. 13. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez annyira gyerekes. :D
2011. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Rammsteint, SPt, Fluort és társait nem szeretem... Ámokfutók a király!!
2011. júl. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Avenged Sevenfold meg a Sonic Syndicate a legjobb. :)) Nameg a HIM...

A Rammstein is jó, csak egy kicsit német... :D

2011. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!