Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Archívum-Sieg Heil (2005-ös...

Az Archívum-Sieg Heil (2005-ös asszem) albumon még Borczy énekel?

Figyelt kérdés

állítólag az Iron Eagle néven kiadott albumon nem ő énekel már,de szerintem igen.már a hangból ítélve.

melyik albumtól van más énekes akkor?


2011. júl. 14. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy a Sieg Heil című albumon már nem ő énekel, bár a hangja tényleg emlékeztet rá, de szerintem ott már nem ő van. A Skinheads ain't hippies albumon viszont már 100%, hogy nem ő énekel, hiszen a Megtört lélek című számot neki írták.
2011. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,azt tudom.bár Borczy szerintem sokkal jobb énekes volt,kár,hogy áruló lett :(
2011. júl. 15. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Na igen, a hangja valóban remek volt. Én is kérdeznék tőled valamit, bár tudom, hogy szabályellenes egy kérdésen belül kérdezni, de ha új kérdést írnék akkor lehet, hogy nem találná meg senki olyan, aki szereti az ehhez hasonló zenéket. Szóval: Tudod mi a címe annak a Junkers 88 számnak, amit még régen egy Archívum& Nimród& Junkers& Vsz koncerten játszottak el? A szám a börtönökről szól és egy részre emlékszem belőle: "Élned kell, légy erős, kemény, az ellenállás az egyetlen remény! Megmaradt neked a becsületed, te nem hiába éled az életed, harcban mindig megállod a helyed"
2011. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

fú,erre nemigen tudnék válaszolni,nem ismerem a ju88-at annyira,de nem erre gondolsz esetleg?

http://www.youtube.com/watch?v=dRaly6QJbf8

2011. júl. 15. 18:38
 5/12 A kérdező kommentje:
de feltehetsz ilyen kérdést,hiszen látod,ezt is megtalálták.
2011. júl. 15. 18:42
 6/12 A kérdező kommentje:

még itt nézd meg,hátha számcímről ismerős lesz:

[link]

örülnék,ha meglenne a szám,mert az idézet alapján bejön!

2011. júl. 15. 18:45
 7/12 A kérdező kommentje:
visszatérve a kérdésre-ha azon már nem ő énekel(pedig szerintem ő énekel,de lehet,hogy szar a hallásom),akkor mi lett azzal az énekessel?
2011. júl. 18. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:
(Sajnos sehol nem találtam meg a számot, de nem fogom feladni a keresést) Egyébként ez csak tipp: Én úgy gondolom, hogy ugyanaz az énekes, csak utána már nem használtak torzítást.
2011. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
erre énis gondoltam,csak nemtudom igazából,hogy az együttes mennyire használ(t) torzítást.a Leszámolás albumon egyébként ki énekel?
2011. júl. 18. 18:30
 10/12 anonim válasza:

Sieg HEil!

Igen még ő énekel ott onnan tudom hogy volt kapcsolatom Borcival :)

2013. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!