Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tettem fel egy (kicsit rossz...

Tettem fel egy (kicsit rossz minőségű-bocsi érte) felvételt, "skálázom" rajta. Eltalálom valamennyire a hangokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem tökéletes (első próbálkozás), de azért mit gondoltok, van valamennyire hallásom? Itt gyenge a hangom, mert nem nagyon merek hangosan énekelni. Légyszi hallgassátok végig, mert a második felében a felvételnek megpróbáltam, hogy milyen, ha nem az egymást követő hangokat ütöm le-szóval hogy akkor is érzem-e a hangot, ha össze-vissza ugrálok a skálán, mert igy nem lesz az, hogy tudtam már előre melyik hang következik. Nagyon szeretnék énekelni, magamnak elsősorban, de mások előtt is majd egyszer, csak nem tudom a hangomra, "hallásomra" lehet-e építeni? Mert gondolom ha a skálázás nem megy, akkor nyilván hallásom sincs! [link]

Azért kérdem, mert nem szeretnék a jövőben időt "pazarolni" arra, ami ugysem lesz soha jó! Köszi a véleményeket!


2011. júl. 16. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Fu, igy most visszahallgatva, azt hiszem jobb lehetett volna ha jobban koncentrálok, bocsi! Meg nagyon izgulok is, hogy mit fogtok írni :S
2011. júl. 16. 18:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg jobb lett vona, ha sima "mmmm"-vel, hümmögéssel próbálkozok!
2011. júl. 16. 18:53
 3/4 anonim válasza:
Hááth, nem tom mit mondhatnék... de sztem érdemes foglalkozni vele... de sztem próbálkozz zene sulival, ill ha nem esedékes, magántanár, v hasonlót !;) Sok sikert !
2011. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huha, ne haragudj, de nem tudom kiszűrni a válaszodból h mit szerettél volna mondani...! Rossz a hallásom, ha jól értettem, erre céloztál, de mégis foglalkohatnék énekléssel? De annam nincs értelme nem? Ám köszi a választ!
2011. júl. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!