Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek elinduljak az x...

Szerintetek elinduljak az x faktorba? ( hangom lett hallgasd meg légyszi (youtube) )

Figyelt kérdés

Lenne esélyem egyáltalán?


http://www.youtube.com/watch?v=PEjvZ0s7q_U


2011. júl. 17. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a hangod! De szerintem az x faktor még korai lenne. Miért nem próbálsz meg egy zenekarban énekelni? Én bevennélek a sajátomba :) Remélem nem bántottalak meg az őszinteségemmel!
2011. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
aranyos vagy de mindenképp valami tehetségkutatóra gondoltam.:))
2011. júl. 17. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hajrá! Próba szerencse. Nálad sokkal rosszabbak is továbbjutottak. Csak a zsűri jóindulatán múlik. Sokat számít szerintem a dal választás is.
2011. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van benned lehetőség,de most ezzel a hanggal nem fognak beválogatni. Amúgy érdemes lenne képezned,mert tetszik a hangszíned. Még fiatal vagy. Sok sikert!:)
2011. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igaz az már tavalyi dal azóta azért már sokat változott..Itt még volt picit orrhangom is azóta az is eltűnt meg pl kitudom már énekelni a Because of you-t is:)) Eddig az nem sikerült.:)
2011. júl. 17. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Szép a hangod! De igazából, néha az orrhang szerűség felbukkan ám! és néha, talán rosszul veszed a levegőt, ezért olyan darabos lesz a dal, meg egyébként is olyan nagyon erőlködsz :S. Nem tökéletes a hangod, és ha láttad, hibátlan hangúak is estek ki már.. (bár tökéletlen hangúaknak is sikerült.. de ők pasik.. :) )

Ha jó dalt választasz esetleg átmész az elsőn.. De tovább? nem tudom, de sztem dolgozz még, és utána jobb lenne belevágni a nagyobb eredményért. nem? Írtad, hogy valami tehetségkutatót akarsz. Amúgy szerintem ha már tehetségkutató és Magyarország - akkor X-faktorra menj :)

2011. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi.:D:) x faktorba szeretnék mindenkképp:) régeben indultam megasztárba akkor eljutottam a legjobb ezerbe a tízezerből.12 évesen..:) Akkor Mester Tamás azt mondta hogy pár év múlva mindenképp vissza..:)
2011. júl. 17. 19:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam hogy itt még orrhangom volt de azóta sokat változott a hangom!!:)
2011. júl. 17. 19:18
 9/16 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=TznTJ8y6Lok

és erről mit gondoltok??Nagyon szar?

2011. júl. 17. 19:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Szaaaar? Dehogyis! Ne add fel a gyakorlást, én azt mondom. Valóban ott van benned a lehetőség, ami még több energiabefektetéssel kiteljesedhet. Ennél a dalnál kicsit mintha kicsit erélyesebb hangzást ütnél meg a kelleténél, de ha visszahallgatod magad, tuti, hogy te is érezni fogod, mire célzok.
2011. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!