Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a Windows Media Player-hez hátteret? (Amikor szól a zene, akkor látszódik, általában animációs. )

Figyelt kérdés

Mert ami van, azok közül egyik sem tetszik.

(lemezborító, alkímia, sávok és hullámok, akkumulátor)


2009. ápr. 2. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használj Winampot, annak a programnak ezerszer szer jobb animációi vannak zene közben. Sőt! Szerintem az egész sokkal jobb, mint WMP.
2009. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Általánosságban elmondható a Windows Media Player régebbi verziói nem támogatják a letölthető képeket, s egyebeket (max a letöltött zenéidet :-) ). Ha már mindenképpen színes bigyókra vágysz a monitorodon miközben zenét hallgatsz = WINAMP. Remekül dizájnolható, és használható ;-) Nekem már páréve bejövős :-D

2010. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én a média playert szeretem és régen volt olyan, hogy sárga, függőleges irányú nyúlánkok mozogtak a zene ütemére.

Az nagyon tetszett, de mikor frissítette, vagy nem is tudom hogy volt, akkor ezt már nem találtam.:(

2010. aug. 31. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!