Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy a trancesek utálják...

Igaz hogy a trancesek utálják a technosokat? Ha igen miért utálják őkt? olyat is hallottam hogy a trancesek drogosnak. Mi a külömbség a trance és a többi tüctüc zene között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Helyesírásból kellene még némi tudományt összeszedned.

Amúgy a sötétkékek, és a világoskékek című tanmese megvan?

2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább talán a techno zenét kedvelők, akik drogot használnak.

De ez egyáltalán nem biztos hogy így van, ez egy szterotípia, hogy aki elektronikus zenét szeret, az drogozik. Aki reggae zenét hallgat, az füvezik.

Én egyébként nem hallottam ilyenről, hogy utálnák egymást.

2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
szar zenéket hallgatnak ezért szar a hangulatuk ezért veszekednek ennyi :D
2011. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak úgy van ez mint bármely más zenei stílusnál...! nem véletlenül hallgatja az egyik az egyiket, a másik a másikat. szóval gondolom lenézik egymás ízlését, mert nekik épp nem az jön be, és a sajátjukban látják a "többletet"...

a különbséget én nem tudom megmondani, nem vagyok szakértő, csak hallom hogy máshogy szólnak. Szerintem a trance elvontabb, összetettebb, sötétebb, "drogosabb" hangzás, de hát ezer ága van.. nem akarok általánosítani :S

mindenki lehet drogos, zenétől függetlenül.. talán lehet azt mondani, az elektronikus zenénél jellemző ez leginkább, de ennyi. és ez is nagyon általánosítás.

2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem utálják egymást!! A trance az a techno-ak egy alstílusa. Én imádom mindkettőt. A rockosokat meg ki nem állhatom. A különbség az, hogy a trance az lágyabb hangzású. :D
2012. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi *Techno-nak :D
2012. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na meg az is hülyeség, hogy drogozunk -.- Csak azért mert jól érezzük magunkat a stílusunkban? Én még se drogozok.
2012. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 József94 válasza:
Ha nem tudnád..nem utálják egymást! Az elektronikus zenénél nincs ilyen! Miért lennénk mi trancerek drogosak? Inkább a Hardstylesok, Hard Technosok a drogosak ;) Mi a különbség a trance és a több elektronikus zene között? Járj utána a neten ;)
2014. márc. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3.válaszoló: MENJ A P*CSÁBA!!!!!!!!

5.válaszoló: én is utálom a rockereket! Az a dolgunk nekünk technosoknak, tranceseknek, hogy ne hagyjuk, hogy a rockerek elnyomják zenei stílusunkat!!! Pedig mindig megpróbálják. >.<

2014. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fingkirály ***** válasza:
Tök vicces, de az elektronikus tánczenék tulajdonképpen a legősibb zenék egyikei, annak ellenére, hogy a 90-es években jelentek meg leginkább, de szerkezetileg - ellentétben a rock/blues jellegű zenékkel, amik ének/szövegközpontúak, és régi néger balladákból meg munkadalokból evolválódtak modern zenévé - az ősi, egykori törzsi/sámánzenék modern leszármazottai. Ötvenezer éve is hasonló volt a felállás, a törzs elment az erdőbe, szedtek egy kis hallucinogént, utána betolták, a sámán elkezdte nyomni a tamtamdobot (ugyanúgy ritmus/ütemközpontú zene ez is), aztán ment a prehisztorikus goaparty addig, amíg össze nem estek :)
2016. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!