Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért igényesebbek a független...

Miért igényesebbek a független lemezkiadók által kiadott CD-k, mint a mainstream zenekiadók által kiadottak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

leírom a véleményemet.


1.A független lemezkiadók nem szorulnak semmilyen "korlátok" közé.Nem várják el tőlük,hogy mindenkinek tetsszen a zenéjük.Ha megnézed az Universal vagy a Sony előadóit,mindegyiknek van egy-egy ikonja,ami biztosítja a sok pénzt minden műfajban.


2.Én sem értem igazán,a mainstream zenekiadóknak sokkal de sokkal több pénzük van,ergo sokkal minőségibb munkát várna el az ember.


:// érdekes...

2011. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy a nagy lemezkiadó cégek szärnak bele az egészbe, nem is tudják szinte milyen lemezt adnak ki, csak a pénz a lényeg nekik, a zene másodrangú. A független lemezkiadók meg jobban törődnek vele, szeretik amit csinálnak. Én általában a 4AD, Domino, Creation lemezkiadóktól vásárolok, de pár zenekar , amit kedvelek átpártolt a Warnerhez, vagy az Universalhoz, és hihetetlen milyen visszaesés tapasztalható a CD kinézetében. Elég kiábrándító.
2011. júl. 21. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. A mainstream szerintem úgy gondolja, ha már egy zenekar leszerződött a nagy kiadóhoz, akkor biztosan ismerik már az emberek a nevüket, ergó nem kell külön felhívni már rá a figyelmet.
2011. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én az XL recordingstól vásárolok általában,főleg Adele miatt.

de egyébként én is észrevettem,hogy az universal és társai olyan kommersz zenét adnak ki,ahogyan írtam az első válaszomban,szerintem nekik az a lényeg,hogy vmi catchy beat legyen a zenében,h megfogja az embereket,és hogy sokan vegyék:/

2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!