Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja mindenki Justin...

Miért utálja mindenki Justin Biebert, meg szidják, h nincs semmi hangja, egy nagy f o s amit csinál, mégis a top 10 youtube videókban ő az első?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 21. 21:12
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
a legnézettebb 10 videóból 3 az övé!!
2011. júl. 21. 21:13
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert tök tehetségtelen.

Csak a cukimuki pofija miatt szeretik a lányok...

2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
7%
Ha tehetségtelen akk énekelj te.Én se bírom annyira de zenész családban vagyok és hidd el h hallom hogy van hangja.Csak az arcát adják el nem a zenéjét.Nem is ismerik az emberek és elítélik.És ez minden sztárral így van "ezt utálom,jaj én azt utálom" ez hülyeség.nem is ismered az illetőt hogy utálhatnád már?
2011. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha te azt hangnak nevezed...
2011. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Azért utálja mindenki, mert csak a média nyomja a köztudatba, hogy nehogy eltűnjön onnan. Pár év múlva majd a botrányairól lesz hírhedt (pia, drog és nőhegyek). Ja, és egy nagyon szűk korosztálynak játszik zenét (amivel nincs baj), de egyszerűen a csapból is ő, és a hozzá hasonlatos jószágok folynak (SP, Flour meg egyéb juhfejek) folynak, nem lehet őket kikerülni.


Látod, olvasgatom egy a telibekúrt oldalt, és Bíber van itt is :D Ökölbe szorul a talpam az ilyen alfahímektől, hogy a mai fiatal csajszikáknak ő, ők testesítik meg a FÉRFIT. Holott mindenki tudja, hogy a férfi Chuck Norrisnál kezdődik. :D

2011. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert az emberek birkák. Főleg a fiatal lányok, akik az ilyenek rajongói táborának 98%-át alkotják. Buták, és k*rvára nem érdekli őket, hogy ZENE-e az, amit hallgatnak, az a lényeg, hogy az a menő, az megy az MTV-n, azt szeretik az osztálytársaik, akkor nekik is az kell. Most tetszik nekik egy vasalt hajú lányhangú tinimajom, de 30 évesen vagy röhögni, vagy sírni fognak azon, hogy valaha is ránéztek. Amúgy meg, azért, mert a videók között az első, akiknek nem tetszik, azok ugyanúgy utálják, és attól még ugyanúgy f o s, amit csinál, hiába az első a videók között.
2011. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
xd
2011. júl. 21. 21:29
 8/35 anonim ***** válasza:
34%

őőő bocsánat, igaz hogy nem lenne helye a legnézettebbek között, legalább is ez "nem fair", de szerintem van hangja, ezt nem kellene kétségbe vonni. mert hát, hallgasd meg, és halld...

Az egy dolog, hogy kisfiús.. de van, tiszta, gyerekhang.

Amúgy én nem szeretem, nem hallgatom, de ezek tények. :P

2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem is tudom...

az egy kis szaros:D suliba a helye

és am is a klipjeit látták 1millioan?2? hm..

a Skillet-Monster video klippet már több mint 25 millioan láták de nembaj:D

rohadjon sp éljen a ROCK!*D

2011. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
elnézést elestem kirö vot szóxd azthittem sp:D:D:D:D
2011. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!