Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Letudná nekem valaki írni az...

Letudná nekem valaki írni az Arctic Monkeys - Riot Van dalszövegét magyarul, vagy azt, hogy miről szól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:50
 1/2 anonim válasza:
100%
Összefoglalva arról szól, hogy viccből provokálják a rendőröket, akik elkezdik őket üldözni. Miután megállítják őket, kiderül, hogy részegek, nem mellesleg, túl fiatalok az iváshoz,:"Have you been drinking son, you don't look old enough to me".Majd enyhe szarkazmussal kijelentik, hogy nem tudták, hogy van egy bizonyos korhatár...Nem értik, hogy miért velük foglalkoznak a zsaruk, hisz annyi szélhámos van az utcákon, miért nem őket fogják el?"They ask why they don't catch proper crooks". Szerintem az egész valójában arról szól, hogy ők csak meg akarnak tapasztalni valamit, amire mindig is kiváncsiak voltak. El tudom képzelni, hogy ez egy megtörtént eseten alapszik.
2011. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. aug. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!