Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha szerinted Paul Kalkbrenner...

Ha szerinted Paul Kalkbrenner nem egy megcsinált valaki, akkor szerinted milyen érdemei vannak?

Figyelt kérdés
Csinált-e saját zenét, tud-e bármilyen hangszeren játszani, énekelni, van-e bármilyen zenei előképzettsége, csinált-e bármilyen saját remixet vagy csak simán lejátszik zenéket egymás után amit gyakorlatilag egy winamp plugin is megcsinál? Szereti-e egyáltalán valaki magyarországon, ha igen miért, a jó szövege miatt? :D
2011. júl. 24. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy csinál saját zenét, és nagyon sok saját remixe is van. 8 albuma jelent meg eddig.

Az igaz hogy a Berlin Calling után sokkal ismertebb lett, de ez nem azt jelenti, hogy előtte nem ismerték! 2001-ben jelent meg az első albuma!

Miért lenne "megcsinált"??????

Ő live act-eket csinál, ami nem azt jelenti, hogy egymás után pakolgatja a zenéket, nézzél utána, és ne állíts hülyeségeket!

Egy DJ-nek pedig nem kell tudnia énekelni, nem ez a fontos, ő nem ezzel keresi a kenyerét!

2011. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem állítottam hanem kérdeztem. Ránézésre Tiesto jellegű figura akit én semmire nem tartok, ha nem áll a pultba akkor is ugyanúgy szól a zene. Legismertebb "zenéit" nem maga csinálta, pl. Andain Beautiful Things. Tudnál írni Kalkbrenner saját zenét meghallgatnám. Köszi.
2011. júl. 25. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fényévekkel jobb Paul, mint Tiesto... mondjuk őt én se szeretem, és a stílusa is teljesen más, míg Tiestonak tényleg nagyon egyformák a zenéi... egy-két kivétellel talán.

Paul pár saját zenéje + egy remix:

-Sky and Sand - ebben a bátyja énekel egyébként, az egyik legismertebb száma, csodás...legalábbis nekem. :)

-Castenets

-Dockyard

-Michel Cleis: La Mezcla - ehhez a számhoz csinált egy remixet, ez fantasztikus lett szerintem!

+ nagyon sok száma fent van még Youtube-on, és ha érdekel megnézheted a filmet is, a Berlin Calling-ot.

2011. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik a sky and sand, viszont láttam live felvételt, full playback még azt sem tudta követni :D Így hogy még saját film is készült a promotálására szerintem megállapíthatatlan hogy van-e mögötte tényleges tudás.
2011. júl. 30. 21:54
 5/5 anonim válasza:

A kérdés alapján nem igazán vagy otthon az elektronikus zenei kultúrában, de sebaj. Lehet, hogy nem látszik az élő fellépésein - mert a scratchpad, vinyl-lemez stb. helyett más eszközöket használ - de ő egy DJ (gondolom, nem kell magyarázni, mit csinál egy DJ). Ha utánanéztél volna a munkásságának, akár youtube-on, egyértelművé vált volna sok itt feltett kérdés. Rengeteg saját száma van, és élőben csak ezeket, illetve néhány remixet (amik sokszor alig hasonlítanak az eredeti számra) nyomat (ami elég ritka a DJ-knél tudtommal).

Biztosan nem láttad énekelni, mert nem szokott, max a zene hevében magának énekelte a szöveget, ezt azért nem nevezném playbacknek.

2013. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!