Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik énekesnő tud leginkább...

Melyik énekesnő tud leginkább "szembeszállni" Lady Gagával?

Figyelt kérdés

Tudom,elég hülyén fogalmaztam. Mind zeneileg,stílusilag,hangilag értem.Szóval,hogy melyik az a másik énekesnő,aki Gaga után következik,mert most úgy olvastam angol magazinokban is,hogy ő a legnagyobb énekesnői ikon,sztár,csillag vagy akárhogy is fogalmazzak...Remélem értitek. Azt hiszem nyugottan mondhatjuk,hogy Madonna helyét átvette...Előre is köszi a válaszokat!

22N


2011. júl. 26. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Wino tudott volna, ha nem siklik ki az élete.
2011. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Énekesnők közül Enya a kedvencem.


Igaz, egészen más a stílusa, de szerintem messze lekörözi Lady Gagát.

18/F

2011. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
hát ez a Kesha vagy ki nagyon próbálja utánozni.
2011. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Én szerintem bármelyik énekesnő szemmbeszállhatna vele...nemhiszem hogy egyet ért mindenki velem, de szerintem kifejezetten szar hangja van...amiben jó, hogy tud hatni az emberekre. Persze ez az én véleményem...
2011. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy Gaga felér Madonnával!

Azon meg már csak nevetni tudok, hogy Ke$ha utánozni próbálja, ezt honnan szedted már bocs? Ke$ha teljesen más, köze sincs egymáshoz a két előadónak.

Ha már az utánzásnál tartunk, szerintem Gaga az aki nem sok saját ötletet tud felmutatni (hozzáteszem szeretem a zenéjét, de ami igaz az igaz...)


Tehát előbb nézz utána kiről feltételezel baromságot kedves utolsó válaszadó!

2011. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
bocs utolsó előtti*
2011. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Hát azért Madonna helyét nehezen vehetné át, hiszen már vagy 30 éve jelen van a zeneiparban (meg a filmiparban is).
2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Rihanna van most nagyon topon!
2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Csakis a magyar lédi gatya képes szembeszállni vele.

Itt a videója:


http://www.youtube.com/watch?v=iLU4tqmzlz4

2011. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hát szerintem senki se :D Ekkora beleéléssel és ilyen tisztán még nem nagyon láttam mai popsztárt énekelni http://www.youtube.com/watch?v=Y34zwBnoYVM ráadásul emellé egy olyan stílusa van amiről mindenki tud és beszél is. De mondjuk most Rihanna lelőzte facebook-on de szerintem 10év múlva az emberekben Gaga marad meg jobban.
2011. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!