Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metalcore rock zene játszáshoz...

Metalcore rock zene játszáshoz milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Olyasmi stílusban akarok játsznai mint Adam Dutkiewecz a Kilsswitch engage és a Times of grace gitárosa.pls linkeket
2011. júl. 28. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdező:

bocs de kimaradt h kezdő vok

2011. júl. 28. 17:02
 2/8 anonim ***** válasza:

A MetalCore az sajnos nem rock :) a Metal és a Core ötvözése (kb 16-odos dobalap / egy - két kvint)

Én Cortot javaslok hozzá, vagy Jacksont függően az árak felső határától, de pl Adam Dukiewecznek ilyen gitárja van: [link] . Ne ijedj meg ha otthon nem az a hatás lesz, a metalcore-ban a gitár csak harmadlagos szerepű. Torzításban nem tudok segíteni mert én Glam Metalt és Nu Metalt játszok, szóval a gitárbeállításra nektek kell majd rájönni :)

Itt egy link, ez egy Cort gitár. Gyönyörű torz hangokat lehet belőle kihozni, metalcore-t lehet vele játszani nyugodt szívvel :)

[link]

2011. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltál, de szerintem a metalcore is rock, de most nem lényeges.
2011. júl. 28. 17:57
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy erősítőt milyet ajánlasz ami viszonylag olcsó és jó is
2011. júl. 28. 17:59
 5/8 anonim válasza:
Kérlek ne mondj ilyen lámaságot ember!!Nem is kezdek bele a magyarázásba h mi a rock és mi a metalcore és mi a különbség mert úgysem érti meg az aki ilyer állít .Amúgy meg úgy szeretem azokat a kérdezőket akik azzal jönnek ,hogy új gitárt akarnak venni, de nem mondják meg h mennyit szánnak rá.A kezdő gitárok közül nem lehet kapni jó metálbaltákat meg igazából az összes ugyan olyan,de az alacsony árkategóriában a Cort a legjobb.
2011. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vágom h mi a bajod azzal hogy a metalcore rock. ha megnézed neten akk látod hogy fel vannak sorolva és ez is az egyik alfaja. de amúgy ha szserinted nem rock akkor mi? pop vagy hip hop vagy?
2011. júl. 29. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv!

1.Szerintem mindenkinek jobb ha a metalcoreműfajt nem a rock hanem a heavy Metal alfajtájának nevezzük.

2.60 ezer alatt Cortot ne vegyél mert a tremoló nagyon gáz elmászkál.Pickupnak hangja nincs csak sistergése.hatalmas alapzajjal.Ha jó olcsó használható elektromos gitárt akarsz akkor minimum a fix húrlábas KX5 Cort vagy keress a Schecterek között mivel ott is találsz olcsóbbakat amik jó lehetnek.Nem tudok segíteni többet gitár vásárlásban.Erősítőnek szobára egy Marshall MG15 lesz az amelyik megfelel egy Boss Metalzone MT-2 vel.Kábelből minimum Rock Cable 2 darab ugyebár a pedálhoz nem árt adapter mert sok elemet zabál.Hangolásban tudok segíteni esetleg bármi másban ami ehhez a stílushoz kapcsolódik ugyanis én soft coret játszom de a hangolás ugyanaz.Metalcoret is játszottam régebben a soft core csak banda miatt.HA segítség kell.

Skype: rezer2nt

msn ( nagyon keveset vagyok fenn): razor455@citromail.hu

e-mail: rezer1st@gmail.com (ezt nagyon sokszor nézem)

Ha facebook függő vagy ott is megtalálsz.

2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
És a heavy metal talán nem rock? De igen.
2016. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!