Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám lehetett ez?

Melyik szám lehetett ez?

Figyelt kérdés
Pár srác énekel a horvát tenger partról, meg, hogy buliztak, pókereztek, és benne volt, erre emlékeszek: Nyeltem a sört egy szláv lánnyal amit pókeren nyertem egy ládával, ******** nézett rám a hold, a csajom meg otthon volt
2011. júl. 28. 22:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem feledem el, nők, buli meg horvát tengerpart, nem feledem el, hogy meztelen írtam a stégen a dalt, aztán nyeltem a sört egy szláv lánnyal amit pókeren nyertem egy ládával, mázlistának nézett rám a hold, a csajom meg otthon volt. Lehet, hogy kitörök a karámból, legyen megint őrült nyár. S oda húzok ela motorral ahol élet vár buli, szerelem, és kaland, kell hogy érezhessem még, hogy nincs korlát és nincs több gát és úgy élek, mint rég,
2011. júl. 28. 22:51
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!