Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell a hangolót beállítan...

Hogy kell a hangolót beállítani? (lent)

Figyelt kérdés
Akusztikus gitárom van csak párszor használtam... most elővettem és teljesen el volt hangolódva ezért kértem egy hangolót (szintén hozzá nem értő embertől) Ibanez CU20-as és nem tudom hogy kéne beállítani... bekapcsolom és a mutatója meg sem moccan pedig mindent végigzongoráztam rajta... :S
2011. júl. 29. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de szerintem ez elektromos gitárhoz való. Be kellene dugni az inputba a jacket és már mutatja is az aktuális hang eltérését. Akusztikust ezzel nem fogsz hangolni.
2011. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet igazad van.. csak abból gondoltam hogy jó lehet hozzá mivel van rajta pötty fölötte MIC felirat ergo mikrofon hogy jó lehet akusztikushoz is csak valamit állítani kell rajta
2011. júl. 29. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
azzal belehet hangolni csak pengesd a húrt és írni fogja :D
2011. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a hangolot be kell hangolni C re és van ott egy szám az legyen 440 és utána tudsz vele hangolni
2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!