Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a GORGOROTH szám,...

Goatfakker kérdése:

Melyik az a GORGOROTH szám, amelyikben kecskét darálnak a szinpadon?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, ha lehet akkor videó LINKKEL, kösz!
2011. júl. 30. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

bár nem a kérdésre válaszolok,de előbb meghallgattam tőlük egy számot,és szerintem nem valami jó zenekar

nem azért mert mást hallgatok,hanem szerintem semmi zenei bravúr nincs benne,nem azt mondom hogy hörgős számok csak rosszak lehetnek,hanem hogy ebbe annyi a lényeg hogy veri össze-vissza a dobot a gitár meg annyira be van torzítva,hogy tökmindegy hogy mit játszik


még egyszer bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam

(hallgass meg pár In flames/dimension zero számot,hátha az is tetszik)

2011. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ez neked túl kemény akkor Wataint / Vont ne is hallgasd meg :D

Szerintem az in flames ugyanaz amit te leirtál csak kicsit lightosabb.Akkor már inkább a melodeath atyja,Children of Bodom.

Kérdésre válaszolva:

Szerintem a Carving a Giantra gondolsz,de asszem a Satyricontol is van egy olyan szám.

2011. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Carving a giant. Tök poén volt lengyelben amikor egy halom ember összehányta magát a bűztől XDXDXD
2011. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de ha tud valaki videót akkor azt küldje már el, vagy olyasmit

(amit még nem vettek le)

2011. aug. 3. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!