Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell karaoket csinalni?

Hogy kell karaoket csinalni?

Figyelt kérdés
ugyertem,ha tetszik egy szames nem kapok ra karaoket,milyen program kell hozza hogy megcsinaljam hogy csak a zene menjen es irja a szoveget,de ne enekeljen az enekes??
2011. júl. 30. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kell csinálni a komplett hangszerelést újból.

Énekeket zenéről leszedni nem lehetséges. Vannak próbálkozások, de azok élvezhetetlenné teszik a zenét, mert az éneken kívül csomó más fontos dolgot is kivágnak a zenéből. Tehát megcsináltatod valakivel, esetleg megpróbálod interneten felkutatni.

2011. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem tudom hol tudnam letolteni ezt a programot amivel ezt meg lehet csinalni...de surgos lenne..mert ez lesz a masadik alkalom hogy a mentorom meghallgat es nagyon szeretnem ha ezt a szamot tudnam elenekelni:(
2011. júl. 30. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik dal lenne az? Hátha tudok segíteni.
2011. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

alexandra stan-lollipop

(romaniaban lakok amugy..es 16 eves vagyok..jarok par eve enektanarhoz,aztan egy hete elmentunk egy mentorhoz,aki pl mentoralja:puyat,anna lescova-t,alexandra ungureanut,stb..es en kaptam tole egy nagy lehetoseget amivel szeretnek elni,de olyan szam kell amire tancolni is tudok,mert latnia kell hogy nem vagyok szegyenlos a szinpadon..mert a hangommal mar meg van elegedve) nagyon megkoszonnem ha segitenel!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 30. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is kellen pár karaoke 5 vagy 4 mert van egy iskolai verseny és ott tavaly nyertem és meg kell védenem a címemet de nincs az a pár karaoke amit szeretnék énekelni
2011. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!