Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Merre lakott Eazy-E Comptonon...

Eazy_E kérdése:

Merre lakott Eazy-E Comptonon belül?

Figyelt kérdés
Az is meg lehet hogy mivel Eazy-E a Kelly Park Compton Crips bandához tartozott ezért a Kelly Park közelében lakhatott? Utca házszámot szeretnék esetleg képet!
2011. aug. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Kelly parkban lakott!

a többit sajnos nem tudom

2012. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesó én vagyok a 2Pac-os haverod :D

Eazy-E a Crips banda tagja volt....

De ahogy Pac ő se nagyon érezte annyira tagnak magát mivel barátok voltak nézd Pl:Pac Bloodz tagja volt és két ellen Gang Banda mégis haverok voltak... Eazy E csak sima Gengszter volt mint Dre vagy Ice Cube

Gondolo tudod hogy ő alapitotta az N.W.A.-t egy Zene banda ami feloszlot ugy hogy ice cube megkérte Eazy-T hogy egy szolo albumot adjon ki de a banda másik emberre nem engedte Cube kilépett majd Dre-is és oszlott a banda.

Szoval Eazy-E nem tudják hol lakott csak utcanevet de az arra lakók nem mondják meg mert banda háborúk na meg a sok sajto is ott lenne.......

2013. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kelemen Donát válasza:
Itt lakott pontosan: [link]
2017. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!