Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miket gyakoroljak? Illetve...

Miket gyakoroljak? Illetve melyik dalokkal/akkordokkal kezdjem?

Figyelt kérdés
2éve hagytam abba a gitárt és szolfézst 4évig tanultam, de nem nagyon érdekelt egyik sem...szeretnék megtanulni úgy gitározni, hogy ha a kezembe adnak egyet, akkor ne az legyen, hogy "hú mit játsszak", vagy, hogy "nem vagyok olyan jó",hanem rögtön kezdjek bele. van egy elektromos gitárom(nincs erősítőm) és egy akusztikus is. igazából akusztikus párti vagyok, de ha megy majd veszek egy kicsi erősítőt.
2011. aug. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, azt az érzést szeretnéd elérni, amit az improvizálás nyújt. Nos ehhez tanulnod kellene némi zeneelméletet és főleg skálákat, alap akkordokat. Ha nem szeretnél zeneelméletet tanulni, egyszerűen tanulj meg rengeteg számot. Ajánlom a Muszty-Dobay féle könyvet, tele van dalokkal, ráadásul még gitározni is megtanít. ;)
2011. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oks köszi utánanézek!:)
2011. aug. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!