Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki le tudná írni hogyan...

Valaki le tudná írni hogyan lehet, , bullet"-esen hörögni? :D

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés amúgy...a lényeg hogy alakítani akarunk egy bandát én lennék a basszus gitáros és hát olyan számokat játszanánk amikhez szükségre lenne egy kis hörgésre mástól is közben és mivel én vagyok a basszusgitáros ez a legegyszerűbb szólam (általában) ezért nekem mondták hogy jó lenne ha megtanulnám, nekem pedig leginkább a bullet-féle hörgés jön be a legjobban :) ha valaki tudja hogyan lehet jól hörögni az lécives válaszoljon és írja le mit hogyan :) köszönöm :)
2011. aug. 5. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld kifeszíteni a hangszálaidat és gyomorból kifújni a levegőt (ha szoktál böfögni nem lesz nehéz :P) ha sikerül valami hasonló hangot kiadni fájdalom nélkül, mint amilyet szeretnél (az elején még csak halkan tudod majd) akkor utána gyakorolgasd egyre hangosabban (nem kell nagyon hangosan nehogy a hangszálad bánja, meg gondolom ezt mikrofonba tervezed) és ha már sikerült elsajátítani az alapokat akkor úgy formálod ahogy szeretnéd ;) énnekem ilyen deathcore-os/metalcore-os hangom van már de tökéletesen tudok black és death metal-t is énekelni... sok sikert és kitartást ;) ha nem sikerült megértened ahogy magyarázom akkor keress rá a jutyubon erre:"how to scream"
2011. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) amúgy a gyomros dologgal nincs gond 8 éve fúvóst is zenélek :D és igen szoktam böfögni :D viszont a hangszálkifeszítésre esetleg tudnál valami tanácsot adni hogy azt hogyan lehetne jól megoldani?:D
2011. aug. 5. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
hát... a nyelved feszítsd le, a nyakadat meg feszítsd be... jobban nem tudom elmagyarázni... tükör előtt gyakorold énis így tanultam meg ;)
2011. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!