Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mond nekem valki olyan program...

Mond nekem valki olyan programot ami éneklés közben kijavítja azt a hangot, amit elrontottam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
LOL olyat nem akarsz ami fel is énekel a te hangoddal?
2011. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj haggyálmár:)
2011. aug. 7. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, ami közben javítja a hangot. Olyan létezik, amivel utólag lehet korrigálni. Úgy hívják, hogy autotune, de az inkább plugin mint program + érteni kell a kezeléséhez.
2011. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 apukam válasza:
En gitarozom es eneklem es az enekefektemben van olyan h hang korrekcio.Te allitod be h mennyire segítsen pontosan kienekelni a hangokat ,de ha tul nagyra allítod akkor elegge kihallatszik. Nagyon jo cucc nekem sokat segített az elejen es ettol az onbizalmam is megjott ami csak hab a tortan. Ha a hang karaktereddel sem vagy eleg elegedett azt is allíthatod akar nokent is enekelhetsz ha ferfi vagy stb. Tc helicon marka 60 e korul lehet kapni.Ha gitarefekteset veszel 100 e.
2015. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!