Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hannah Montana One in a...

Hannah Montana One in a million című száma, és egy japán énekesnő, Anna Tsuchiya Blue moon-ja dallamra teljesen megegyezik. Plagizáció?

Figyelt kérdés
A két szán szinte teljesen egyforma. Ha nem hiszed, nézd meg youtube-on
2009. ápr. 10. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a plagizáció de tényleg szinte ugyanaz, sőt ha jobban megfigyeled néhány helyen még a szöveg is. XD
2009. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Durva mi?????
2009. ápr. 10. 20:59
 3/12 Thurston ***** válasza:

Úristen... Komolyan meglep valakit, hogy egy ilyen szarközépszerű popbanda nem eredeti, egyedi dallamokkal és zenei megoldásokkal dolgozik?


Nagyon kevés az eredetiség manapság, de ha mégis eredeti, előremutató, újító zenét kerestek, akkor hallgassatok Opeth-et, Pain of Salvation-t, Venitian Snares-t, Squarepushert, Dream Theater-t, esetleg Sunn O)))-t.


O)))

2009. ápr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs új a nap alatt, a Süsü zenéje sem eredeti. A problémám az, hogy a két dal kiadása közt 4 hónap az eltérés. Ez csak akkor minősül plagizációnak, ha a szerzői jogokat nem vásárolták meg.
2009. ápr. 11. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:
ja a somebody like you(vagy vmi ilyesmi) ugyanaz de tökgazad van
2009. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
am szeretem mileyt
2009. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
am bocs elirtam tökigazad van
2009. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még mindig az elöző:am ez sandy mölling száma
2009. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

basszus tényleg :O

imádom Anna-t (L)

2010. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Eredetileg a számot Sandy Molling énekelte 2004-ben One in the Million címmel, aztán 2006-ban Anna Tsuchiya feldolgozta és átírta a szöveget, így lett Blue Moon, és 2007-ben feldolgozta Miley Cyrus a Sandy-s változatot, így ez is maradt One in the million...:)

Megj.: Én az Annáét szeretem a legjobban ^^

2011. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!