Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kit küldenél a következő...

Kit küldenél a következő Eurovíziós Dalfesztiválra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hát azért Ádok Zoli eléggé ciki volt

Király Viktor igényesebb egy fokkal

2011. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Király Viktor tényleg sokkal jobb.


Személy szerint én Ákost vagy Walkó Csabiékat küldeném ;)


http://www.youtube.com/watch?v=fXgROTjVw6c

2011. aug. 9. 13:34
 13/23 anonim ***** válasza:

Magánvélemény, de én Viktorkát se csípem... :S

A Compact Disco már oké. Talán még esélyük is lenne. :D

2011. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

én se csípem annyira

de tűrhető


a verseny elmúlt éves tapasztalatai alapján pedig nem feltétlen az igényes zene a nyerő..:D

2011. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

hanem a tingli-tangli:D


15:30 voltam

2011. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Az egesz vilgon nincs mar egy normalis zenesz! (legalabbis koztudatban)

Itt Magyarba meg plane nincs! :PPPPPP

2011. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint irritál Ákos. Szép dolog mondjuk, hogy kitartó zenész, de fúúú, égnek áll a hajam. És különben is, szerintem ő nemzetközileg tényleg nem állná meg a helyét.


Rúzsa Magdinál még kaptunk pontot is, neki szép hangja van, de áááh... ő sem...


Katival me gnem tudom mi volt a baj, igaz, hogy kicsit előnytelen volt a ruha számára, de szerintem nagyon jó az a dal, sőt, egyik kint élő ismerősöm (Svédországban lakik) azt mondta, hogy Katival nem volt semmi gond.

+ az a német kiscsaj is, hogy elénekelte Kati számát! :D

Ő jó volt, csak kár, hogy nincsenek olajmezőink, meg satöbbi... Olvastam, hogy állítólag ezzel akarják felturbózni Azerbajdzsán turisztikai statisztikáját (ez érdekesen hangzik:P).


De hogy válaszoljak, szerintem Janicsák Veca vagy Shodeinde Dorka... Végülis nem igazán ők, de nagyjából. Zséda? Szekeres Adrienn? nem tudom... Bereczki Zoltán? fogalmam sincs, de mindenképp olyan kell, akinek jó a kiejtése, hangja és megáll a színpadon - tehát espé és Fluor kizárva és az ehhez hasonlók is.

2011. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

19:04 nek igaza van


Ákos irritáló


minden dala 1forma..

amúgy meg mára óriási lett az arca.. Régen nem így volt.. Be se férne az Eurovíziós dalfesztivál helyszínének kapuján:D

2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Húzós kérdés, minden szempontból... M.o-n nem sok olyan zenészt találsz, aki világszínvonalú produkciót tud nyújtani... fatális lehetetlenségnek látom, hogy ilyesmi történjen, de ha odatolnánk Európának mondjuk az Irie maffiát, na az eszméletlen durva lenne :D

Egyébként egyetértek, Kati nem volt annyira nagy szám, mint amennyire gondolták. Király Viktor meg pláne...

Amúgy puszta kíváncsiságból megnézném, hol landolna mondjuk SP a sok szavazó fangörcsös tinilány jóvoltából.. :D

2011. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok és kérlek ne Ákost fikázzátok!
2011. aug. 9. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!