Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki segítene, ezeket a...

Valaki segítene, ezeket a kottákat hol tölthetem le? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Evanescence-you

Evanescence-Your star

Sirenia-My mind's eye

Sirenia-The other side

Nightwish-Over the hills and far away

Akár e-mailen is átküldhetitek,de kérlek segítsetek ha tudtok,mert nagyon fontos.


2011. aug. 11. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

www.911tabs.com/guitar_tabs/

www.gitartab.hu

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
www.ultimate-guitar.com
2011. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már 3 oldalt is írtam...miért kell ilyen sürgősen?Fellépésre vagy másra?:)
2011. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh,hát barátnőmmel a Ki-mit-tudra akarunk menni és arra kellene néhány dal.Nagyon-nagyon köszönöm a választ.Leköteleztél.=)
2011. aug. 11. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Tyűű akkor egy kalappal:)Hát sokat igazából nem segítettem, mert csak linkeket írtam. A legelsőről szoktam a külföldi kottákat keresni, de magyar oldalak közül jó még a WICKED is.
2011. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Húú,köszi,remélem valami sikerül.Egyébként már találtam 3at közülük,valamelyik majdcsak jó lesz.=)
2011. aug. 11. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Evanescence-sel, Nightswish-el nem lehet melléfogni:) A másik (együttes?)nem ismerős.

Hol lesz a ki mit tud? A végén még én is benevezek:)

2011. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh,hát remélem is.Egyébként Szlovákiai vagyok.(de magyar)=)
2011. aug. 11. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Az kicsit messze van:) Én szegedi vagyok, azt hiszem itt is szokott lenni ilyesmi verseny, de egyedül amúgy se lenne merszem, meg nem is szeretnék senkit se halláskárosulttá tenni:D
2011. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,az kicsit messze van.Egyébként ha a barátnőm nem énekelne,akkor én magam biztos nem mertem volna kiállni az emberek elé.De így csak háttérvokál vagyok szerencsére,nameg persze kísérem őt.=)
2011. aug. 12. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!