Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mik a legszebb/leg...

Szerintetek mik a legszebb/legszomorúbb anime zenék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Nana zenék mind nagyon szépek.

http://www.youtube.com/watch?v=cS0X-qugceo&feature=BFa&list=..

Ez a kedvencem.

2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lara84 ***** válasza:
Air- Tori no uta...nem tudok nem sirni rajta...:(
2013. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vér és keresztből a Broken wings. Gyönyörű. De a Pokoli lánynak is szép a zenéje, főleg az első évad.
2015. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Naruto(Shippuuden)-ből mindegyik sad song gyönyörű és szomorú.Szerintem a Way of the ninja a legszebb.:

https://www.youtube.com/watch?v=yaRwWY52iUE

De a Fairy Tail sad song is gyönyörű.

2017. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a zene (sajnos a film címét nem ismerem de) amelyikben a rossz, huncut, pajzán, kacér kiskorú diáklány, és a félénk, mély hangú, enyhén szőrös feminin tanárúr megpróbál §zek$zuális kapcsolatot létesíteni a kislánnyal a rajzteremben. És Hyuna Akimoto a dékán asszony benyit rájuk és lehúzza a szoknyáját, és benedvesíti a felcsatolható műpé\óját, és tövig felküldi a tanárúrnak!

Közben nyalogatja a talpát, de az a aláfestő zene egyenesen mennyei! Esküszöm, akárhányszor is meghallom mindig elmegyek tőle!

Mondjuk ennek az animének van egy felnőtt változata is!

Akit érdekel annak priviben átküldöm a linket!

2019. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!