Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetek rapper? mit...

Hogyan lehetek rapper? mit kell tennem hozzá?

Figyelt kérdés
nagyonszépen köszönöm
2011. aug. 13. 19:47
 1/9 anonim válasza:
85%
szívesen
2011. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát ez nem csak így működik , aszövegednek is olyannak kell lennie, meg minden ilyen szarság , de amugy ha csak annak akarsz látszani , akkor hordj nagyobb pólokat mint a méreted , told le a nadrágodat , ja és mindenképpen csak boxert hordj , meg full rapp zene legyen a telódon , kapuszni vagy sapka mindig legyen a fejeden , ennyi és csá a kinézet
2011. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Aranygyűrű minden második ujjadra, dolláros nyaklánc oszt jó napot!
2011. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem értettétek a kérdést én nemcsak venniakarok a rap-től

halgatni

hanem adni is játszani

15/F

2011. aug. 13. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Valamit motyogjal a nyockerrol, a f@szodrol, meg, hogy mekkora gangsta vagy.

Itt magyarba ezzel tuti befutsz ;)

2011. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne tiszteld a nőket, pofázz arról hogy mekkora sz*r gyerekkorod volt (az aranygyűrűk, nyakláncok jól látszódjanak), legyél tahó
2011. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Figyu, nemtudhatom neked mely stílus jön be, mit hordanál szívesen. De szerintem az ez előtti válaszokat ne nagyon figyeld. öltözz úgy ahogy jól esik, hallgasd azt a zenét amelyiket akarod.

De kezdésnek, például írj egy frankó kis számot. rímeljen, ne legyen túl nehéz a szövege. legyen dallamos.! Aztán ha megvagy, úgy tudom le lehet tölteni ilyen háttérzenét rappeléshez. vagy csinálni. ha ezek nem mennek, nehéz lesz, de mindenképp rakd fel ezek után egy videómegosztóra a dalodat. legjobb ha a youtube-ra, vagy mondjuk a soundclock-ra esetleg ha keresgetsz van egy oldal, valami olyasmi címmel hogy amatorzeneszek.hu, vagy ilyesmi.. nemtudom pontosan. töltsd fel, és mutasd meg ismerőseidnek. rakkd ki facebookra..stb.

De fontos, szerintem - Legyen stílusod. ne legyél az a "rapper" akiből olyan sok van. legyél egy jó srác/lány. attól függ milyen nemű vagy. :)

2012. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocs a helyesírási hibákért. :)
2012. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vagod itt sokkal tobbrol van szo mint h itt te most rapper leszel kisocsi. ez nem igy megy. ezt a sok agyatlan idiotat aki itt elottem okoskodott mind hagyd. semmit se tudnak csak okos mind. hah! teso ahoz h rapperlegyel ertened kell a zenehez. rimelet kell faragnod. a rapperkulso nem abbol all h a segged kint meg xxxxxxxl polot veszel fel. imadom az ilyen naon okos nepseget akik semmit sem tudnak. azt hiszik h megnznek egy filmet errol oszt hello. ha ez nem igy megy.
2013. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!