Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írnátok olyan zenéket amit...

Írnátok olyan zenéket amit mostanában hallgatnak a fiatalok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
2011. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM&ob=av2e

Ezt a számomra normális fiatalok hallgatják.

2011. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Most le lehet pontozni, de sajnos (!!!) a fiatalok nagy része olyan zenéket hallgat mint fluor, espé meg a többi macskajancsi. Nem baj, trendek voltak, ők is eltűnnek majd két év után.
2011. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Előző:


Úgyahogy tévedsz.

Az SP meg hasonló tehetségtelenséggel megáldott "énekeseket" csak a lányok istenítik, nem tudom észrevetted-e, a tinilányok hihetetlen bolondok. Ami a VIVA-n megy azt hallgatják, meg jobban követik a divatot, szarabb az ízlésük, stb. Persze van kivétel.


Fiúk körében teljesen más a helyzet, még a tizenévesek körében is.

Persze a többség az épp divat diszkós zenéket is szereti és hallgatja, de kb ahány fiú annyi ízlés, kevésbé ismert zenekarokat hallgatnak, meg minden.

2011. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A legtöbben azt hallgatják, amit kapnak a TV-ből, rádióból, diszkókból: igénytelen tuctuc tömegzenét, fekazenét.


A zenére igényesebbek vagy a régebbi, valóban jó (főleg rock) zenéket hallgatnak, vagy új, underground (nem ismert) számokat. Vagy mindkettő. Mivel konkrét zenéket kértél, ezért itt a jelenlegi kedvenc számom. Vigyázat! Nagyon újvonalas zene! :D Minőségi hangfalszett, vagy fejhallgató erősen javasolt.

http://www.youtube.com/watch?v=1mVhUq5dIvU

2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Avenged Sevenfold. Ezt hallgatják az értelmes emberek
2011. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Aki ilyet ír, hogy "ezt hallgatják az értelmes emberek", az kapásból nem értelmes ember. :)

Nem a zenén múlik az intelligencia, maximum jelzésértékű lehet, ha valaki mondjuk lady gagát, sp-t meg ilyeneket hallgat. Ilyet kijelenteni viszont, hogy az az értelmes ember, aki ezt meg ezt hallgatja, hülyeség.

2011. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Na megszólaltak az "értelmes" emberek ...Nem gondoljátok hogy mindenki azt hallgatja ami neki értelmes meg érdekes??? Nem a ti ízléseteknek megfelelően fog választani magának kedvenc zenét...mert kit érdekel hogy ti mit gondoltok!!! Mindenki azt hallgatja ami neki tetszik !!!

Az én egyik kedvenc zeném : http://www.youtube.com/watch?v=u9SXbVm4JH8

2011. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na manapság sajna, csak az espé, flúór, barbíí, lola, dzsásztin bíber megy...meg persze ásőr és a tuc tuc meg az ilyesmik...:D na én ezeket nem szeretem...én inkább hallgatok rockot vagy valami rockosabb zenét...pl AC/DC-t, vagy Pretty Reclesst, Plastiscinest. Ezek nem rockos zenék, de zeretem még Selena Gomezt is, Lady Gagát, és Keshát...meg a youtubeon ha találok valami jót, akkor azt hallgatom...a neveket az elején direkt írtam úgy ahogy kiejted :)

14/L

2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!