Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet bármi esélyem, úgy hogy...

Lehet bármi esélyem, úgy hogy egy fillérem nincs énektanárra?

Figyelt kérdés
Van ritmusérzékem, hallásom, dalszerzői tehetségem, stb., egyedül az énekhangommal vannak problémáim, főleg technikailag. Igaz, különleges hangzása van, de akkor is... Nem akarom, hogy ezen az egyetlen dolgon múljon az, hogy folytassam-e vagy sem.
2011. aug. 14. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

ha különleges hangod van akkor ne add fel. Próbálj meg hallásra elénekelni pár dolgot és kérdezd meg másokat hogy mennyire volt jó. Deák Bill-t ismered? Ő nem tanult énekelni mégis nagyon jó hangja van. Én nekem szerencsém van hogy anyám énektanár.

Ne add fel mert sikerülni fog ;)

2011. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Milyen a hangnemed?

2011. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megint előző vagyok :D


Technikailag arra figyelj hogy ne fentre vedd a levegőt hanem lejjebb. És nagyra nyitott szájjal kell nagy levegővel és ügyelni kell rá hogy legyen elég levegőd. És hozd előre a hangot.

2011. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsot! :D

Mások előtt sajnos még nem igazán merek énekelni, úgy vagyok vele, hogy majd akkor, ha jobb leszek. Énektanár előtt persze nem lenne gátlásom. amúgy régi sulis énektanárom szerint szoprán vagyok (véleményem szerint csak lennék, ha mennének normálisan a magas hangok.)

2011. aug. 15. 00:05
 5/9 anonim ***** válasza:
a Szoprán az jó nagyon a legmagasabb. Sajnos magas hangokhoz nem értek mer én meg basszus vagyok. De örülök hogy segíthettem :)
2011. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit hogy ha magasan akarsz énekelni akkor el kell lazítani a torkod. Mély hangnál ugyan így van.

És bocs hogy igy írtam le 4 üzenetben.

2011. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
öt de most már 6. XD
2011. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, nagyon hasznosak a tanácsaid :D
2011. aug. 16. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez eddigi válaszoló vagyok. Megnézegettem a régi válaszaimat és kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e jutni valamire az éneklésben? Már persze, ha olvasod még a válaszokat. :)

(Most már 7 válasz)

2019. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!