Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed Amy Winehouse...

Mi a véleményed Amy Winehouse zenei munkásságáról?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem , mert vannak egyesek akik elfogadhatatlannak találják, hogy bekerült a 27-esek "klubjába",miszerint ő nem akkora név és tehetség mint pl. Janis Joplin. Itt egy kis zenei összefoglaló, ha nem ismernéd: http://www.youtube.com/watch?v=f7ZiXxS5xwE
2011. aug. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazán nagy tehetséggel volt megáldva, és olyan átélés érződött a számaiból. Persze, kár, hogy elpazarolta a tehetségét azzal az életmóddal, de szerintem az is formálta a karakterét zeneileg. Az a hang igenis kivételes volt!
2011. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek veled!!
2011. aug. 17. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

...hát ha valaki még nem tudná...


ötszörös Grammy-díjas, soul-, jazz-, és rhythm and blues-énekesnő és dalszövegíró volt.


Első albumát, a 2003-ban megjelent Frank-et Mercury-díjra jelölték. Az énekesnőnek két Ivor Novello-díjat is ítéltek, az elsőt 2004-ben, a Stronger than Me című daláért, míg a másikat 2007 májusában a 2006-os Back to Black című albuma első kislemezéért, a Rehabért. 2007. február 14-én BRIT díjat nyert a Legjobb női előadóművész kategóriában (az elismerésre a Legjobb brit album kategóriában is jelölték). Július 17-én bejelentették, hogy a „Back to Black” egyike azon 12 albumnak, mely szerepel a 2007-es Mercury-díjra jelöltek listáján, és az énekesnőt még ugyanebben az évben háromszor jelölték az MTV Video Music Awardsra.

10 éves korában amatőr R&B bandát alapított, melyet Sweet n sournak nevezett el.

Winehouse első gitárját 13 évesen kapta. Tizenhat éves korára tökélyre fejlesztette énekhangját,

hatással voltak rá, a jazz, a funk, és a soul nagyjai

szuper volt, eredeti és stílusos. borzasztó kár érte...és értünk is, hogy nem halljuk már, hogy nem tudtuk megbecsülni...

2011. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!