Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mibe menjek egy metál koncertre?

Mibe menjek egy metál koncertre?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva megyek Hammerfall koncertre. Bakancsom sajnos nincsen.

Mit vegyek fel? (még nem voltam metálkoncerten) Egyáltalán ha oda megyek egyedül (nincsenek metalista barátaim), akkor mit csináljak?

RENDES VÁLASZOKAT KÉREK, nem gúnyolódásokat!!!!

Köszönöm


2009. ápr. 14. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bakancs nélkül vigyázzni kell egy metál koncerten mert szétzúzzák a lábadat ha nem vigyázol főleg hogy a nagytöbbség bakiban jár pont ezért szal azzal vigyázz. ha lány vagy(ez nem derült ki az írásból) mehetsz sima sötét farmerben fekete vászonnadrágban fekete szoknyában.

a felső lényegtelen csak ne csicsás legyen hanem valami sötétebb. esetleg feltűzhetsz pár biztosítótűt a fekete felsődre és az már metálosabbá teszi az egészet. egy jó smink egy vadabb haj és egész jó lesz az összhatás. amúgy sima "tornacsukában" is mehetsz tudod az a sabloncípő fekete fehér elejű akármelyik kínaiban lehet kapni. Sok metálos rocker jár bakin kívül ilyenben. szegecses övet beszerzele az már csak hab a tortán és az feldobja az egész sötét ruhádat :) +valami metálos nyaklánc. ha nem vagy vidéki akkor az örs vezér terén a sugárban fennt a kínaiban van egy csomó nyaklánc olcsón ja meg persze szegecses karkötők gyűrűk stb :)))) ott nézz körül;) remélem segítettem o:-)

2009. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nincsen szabály, ahogy érzed.

Egy bakancsot viszont szerezz be, különben eléggé durva lesz, ha a lábadra ugranak, ha más nincsen végső esetben vegyél fel egy keményebb csizmát, és próbálj távol maradni a szinpadtól:) Ha nem akarsz kilógni a sorból viselj valami feketetét, vagy Hammerfallos pólót, hordhatsz bőrt is, vagy sima farmert igazából nincsen dress code, ha erre gondolsz...

Mit lehet csinálni? Hát példul egy strapabiró bakancsban jókat lehet pogózni a dühöngőben a lerészegedésen kivül:)

Jó szórakozást.

2009. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válaszokat...egyébként lány vagyok, és bakancsot addig biztos nem tudok beszerezni.
2009. ápr. 14. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mekkora a lábad?Mert nekem van egy shelly's bakancsom 39-es,ha gondolod írj e-mailt.

2009. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen,és Budapeesten.
2009. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öhm... Vasárnap volt HammerFall koncert Pesten. Most hol lesz, ahova mész?


Bocs, hogy nem válaszoltam a kérdésre, de előttem már megtették elég szépen kifejtve.

2009. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én nem Magyarországról vagyok, hanem kassai és nálunk is lesz most vasárnap koncert.
2009. ápr. 14. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még nem tudjátok, hogy milyen volt a koncert,a show, kb. meddig tartott?
2009. ápr. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!