Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár vagy zongora? Melyik jobb?

Gitár vagy zongora? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

van egy szintetizátorom, tudok zongorázni. de vennék egy gitárt. tanárt nem ismerek, meg nem is tudnék járni hozzá. meg tudok tanulni nélküle is gitározni? megéri vennem? mert csak úgy tudnám ha a szintit eladnám. most melyiket válasszam?ilyesmit szeretnék: [link]

ez jó egy kezdőnek is? ja, és balkezes vagyok. muszáj balkezes gitárt vennem? mert az drágább. és végülis mivel zongoráztam, a jobb kezem is eléggé "jól működik"


2011. aug. 16. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olcsó, esetleg használt gitárt ~6-10ezer körül és max akkor add el a szintit, ha ugy érzed komolyabban szeretnél gitározni. Olyan ismeröstöl, aki zongorázott és most gitározik, azt hallottam, hogy netröl,könyvböl játszva megtanulható a zenei elöképzettség miatt. Ja és nem muszáj a balkezes gitár, eguszerüen át kell húrozni.
2011. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, igen, köszi, csak közben rájöttem, hogy bal kézzel pengetném, vagyis akkor balkezes kéne. úgy jobban kézre áll. köszönöm a választ!:)
2011. aug. 16. 18:47
 3/6 A kérdező kommentje:
egy ilyet szeretnék venni, jó lesz?? : [link]
2011. aug. 16. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőn játszom. Csináld te is azt. :)
2011. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gitár
2011. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem adom el a szintit, de veszek egy olcsóbb gitárt. köszi:)
2011. aug. 17. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!