Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon szeretem a rock, punk...

Nagyon szeretem a rock, punk zenét, szeretnék beállni valami bandába, de akik ilyen zenét játszanak ált. Olyanoks is?

Figyelt kérdés

hogyan kezdjek neki


szval a gond az h nem értenénk meg egymást ha nekimennék egy ilyennek, persze még meg sem próbáltam ,de sajnos sok emberrel vagyok így hogy nem érzem jól magam velük, ha még olyat keresnék aki zenél is meg számomra is jó arc ,mehet a menet, de ezzel méginkább leszűkítem a kört..


gitár egész jól megy:)


17f


2011. aug. 18. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:
sum41.blink182.systemofadown.greenday.etc..
2011. aug. 18. 10:24
 2/4 anonim válasza:
Nem nagyon értem, hogy mire gondolsz, mi itt most egyáltalán a kérdés?... de mi keresünk egy gitárost a bandánkba. Hárman vagyunk, egy basszusgitáros és gitáros, egy dobod és egy énekes. Pest megyében laksz?
2011. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jah és ilyesmi előadók számait játszunk, mint Green Day, Muse, Nirvana, de tulajdonképpen sok helyről válogatunk, szóba jöhet System of a Down is vagy Sum41..
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:(. csak az a gondom hogy magukkal az emberekkel nem vagyok megelégedve akik ilyen zenét játszanak.

de le is sz.rnám ha pest megyében laknék:( sajnos győri vagyok:(


azért köszi:)

2011. aug. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!