Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok zenéket?

Ajánlanátok zenéket?

Figyelt kérdés
Olyasmi zenéket keresek, amik elég szomorú hangulatúak, viszonylag lassan indulnak, és kb. a felénél, háromnegyedénél felgyorsulnak, őrjöngősebbek lesznek. Na ez nem tudom mennyire érthető, de azért remélem valaki tud segíteni. :)
2011. aug. 18. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nyugisan indul de a végére már üvölt: http://www.youtube.com/watch?v=63NiS3uZaTA


ez is olyasmi de annyira nem indulatos esetleg klippel együtt:

http://www.youtube.com/watch?v=80E6lj6yZOE


remélem tetszeni fognak!:)

2011. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Mindkettő jó! :D

Igazából egy videóhoz kéne, ahhoz jobban passzol a második.

Még egyszer köszi!

De azért várok még válaszokat! :)

2011. aug. 19. 02:41
 3/6 anonim válasza:
2011. aug. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is szeretem a stílt de ezek túl hamar keményítenek be. De amúgy jó számok, legalább lesz mit hallgatnom. :D


De valami lassabbra gondolok, kicsit meghatóra (azért nem kell hogy nagyon nyálas legyen).

Esetleg olyasmi is lehet, amiben az elején csak egy szólóhangszer és/vagy ének, és később kapcsolódik be az egész zenekar.

2011. aug. 19. 04:03
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Meghallgattam a zenéket, jók. :) De még nem tudom melyik lesz (a bőség zavara)... :S


De azért ha valakinek van még valami zenéje, amik megfelelnek a fent leírt kritériumoknak, az kérem, írja meg! Köszönöm! :)

2011. aug. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!