Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed Beyoncéról?

Mi a véleményed Beyoncéról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ösmerém. Bémutatsz néki, pajtikám?
2011. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a zenéjét még ismerheted.
2011. aug. 19. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
szép a hangja, fülbemászó dallamai vannak. elsősorban nem olyan zenét hallgatok, amit ő képvisel, de elismerem. kiváló énekesnő szerintem.
2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a hangja jó, a mozgása kiváló, a teste tökéletes sajnos csak az a baj hogy én nem ezt a zenei stílust szeretem :(
2011. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Agyonkent, agyonhype-olt popcsirke. Hangja van, de szörnyen idétlen, ahogy erőltetetten vonaglik folyton, mint egy epilepsziás pulyka. Azonkívül elképesztően öntelt és álszent perszóna.
2011. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

öntent?:D álszent? miért?

meg mi az hogy vonaglik?:D szerintem tök jól táncol:))

2011. aug. 20. 10:01
 7/14 anonim ***** válasza:
:) bárhogy is, az "epilepsziás pulyka tánc" nagyon is profizmust igényel :) amúgy én megértem ha öntelt stb lenne. de szinte már nem is várok mást. a világsztárok már csak ilyenek. ha így lenne, örülök hogy nem ismerem személyesen, de a zenéjét meg élvezem :)
2011. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt stílust, sőt utálom. Hangja nagyon idegesít, falra mászok tőle. Mozgásába, ahogy rángatózik.... fúúj! Utálom! Ezt nem oltásnak akarom írni, ez az őszinte véleményem róla. Nem tetszhet mindenkinek...
2011. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehetséges és gyönyörű, csak nekem kicsit unalmas, mostanában nem igazán tud újat mutatni.

A run the world klip szörnyen Gagásra sikeredett, és nem gondolom, hogy Beyonce nem tudna fantasztikus lenni anélkül, hogy "elgagásodjon".

2011. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

szerintem Bee-nek nincs szüksége ahhoz,hogy mindenféle szarsággal hívja fel magára a figyelmet:D

szerintem jó klipp lett,nincs benne túlzás,a lényeget elmondja még pedig azt ,hogy a nők/lányok mostanság önállóbbak lettek,és megtört a teljes férfiuralom

2011. aug. 22. 12:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!