Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szól úgy a fémhúros, mint a...

Szól úgy a fémhúros, mint a nylon húros gitár?

Figyelt kérdés

úgy értem vagy egy dal, amit a gitáromon meg szeretnék tanulni, videóban: http://www.youtube.com/watch?v=h2adBySYSkk&feature=related

ez fémhúros gitár lehet? nekem nyon húrosom van, ezt a dal azon is el lehetne játszani így??


2011. aug. 20. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A videóban fémhúros gitár van, de természetesen el lehet akármit játszani a nylon húroson is ugyanúgy. Talán egy kicsit más lesz a zene textúrája... melegebb, de kevésbé átütő. De ugyan olyan jó.
2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!!:)
2011. aug. 20. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
A barna lány is lehet ugyanolyan szép mint a szőke. :)
2011. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hm..kössz
2011. aug. 20. 20:36
 5/8 anonim válasza:
Simán el lehet rajta játszani. Azt javaslom, hogy ne is vegyél fém húrosat ezután ha akarsz venni gitárt, hanem inkább egy elektromosat. Hidd el, az akusztikus számok miatt nem érdemes másik gitárt venni, inkább vegyél egy elektromosat. Én nem így tettem, de jól be is sz*ptam mert most nincs pénzem elektromosra és megőrülök :/
2011. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg vettem elektromosat, és erősítő nélkül sehol sem tudok játszani. :)
2011. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az lehet, de arra ott van a nylon húrosa...
2011. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor nylon húrosommal is el tudom játszani..köszi:)
2011. aug. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!