Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A punkok és rockerek miért...

A punkok és rockerek miért nem bírják egymást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

na jó. ez itt egy nagy általánosítás, de akkor szeretnék válaszolni, hogy kb mik lehetnek a nézeteltérés alapjai.


a rockerek szemszögéből LEHET: a punk ember igénytelen, buta, a punk zene igénytelen, buta, a punk eszme igénytelen, ostobaság.


hát sztem a punkok magukhoz képest már nem tarthatják igénytelennek a rockereket :D de ideológiai nézeteltérés van közöttük.. meg van az oka, hogy a rocker miért rocker és nem punk. és fordítva.. :) nyilván nem jön be nekik az az életfelfogás amit a másik képvisel..

2011. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem utálom egyiket se mivel punkrocker vagyok :D rendesen úgy nézek ki mint egy papagáj és rockeres cuccokba járok, de nem vagyok egyáltalán igénytelen. Vannak rocker és punk haverjaim is de ők nem annyira csípik egymást...
2011. aug. 21. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nyilván, akkor neked a punkrocker, abból áll, hogy hogy nézel ki, és milyen zenét hallgatsz. így nem is probléma, mert lehet mindkettő szimpi.

de tudod a személyiség, nézetek is sokat számítanak, ami miatt leginkább nem bírja egymást két ember.

2011. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!