Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hajógyári Coronita helyről...

Hajógyári Coronita helyről valaki mondana valamit? (Lent)

Figyelt kérdés

Annyit tudok ,hogy elég anyagos hely...


Ami érdekelne,hogy mennyi fiatal tinicsaj (14-18 között) szokott lenni?

Mennyire kaphatósak a lányok?

Szokott-e balhézás menni?

Milyen ruhákba szoktak lemenni?


2011. aug. 21. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

épp tegnap(mármint ma hajnalban :D) voltam.


igen, valóban rendesen tolják a cuccot a népek, dehát a Hajógyári az már csak ilyen(ez meg fokozottan is) :)

Tinicsajok is vannak, ez is egy "Hajógyári-jellegzetesség", hogy rengeteg 14-15 éves is akad arrafelé :)

Mennyire kaphatósak? Legyen pénzed, önbizalmad, és máris kaphatósak :D, mint mindenhol.

Eddig komoly balhézást nem tapasztaltam, jól megvannak egymás mellett az emberek.

Ruha az meg ugyanaz, mintha akárhova máshova mész bulizni.

A zene pedig vadállatin jó ;)

2011. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Elvileg azt mondják a Coronitában jóval könnyebb lekapni valami csajt mint máshol ...

Mindenki ezt mondja ,nem tudom mennyire igaz.


Erre lennék igazán kíváncsi.

Bedbe dokkba voltam ,ott azért a pénz számít és a ruházat igazán:)))1év alatt 3 lányt tudtam össszeszedni bedbe...De azok jók voltak


De elviekben a coronitáról azt mondják,hogy nagyon könnyű csajt felszedni egy kavarásra:))


Így van ez?

2011. aug. 21. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
talán azért mondják, mert ha tolnak valami anyagot, akkor megszűnnek a gátlások, és úgy tényleg könnyebb. Nekem többnyire pozitív benyomásaim vannak, de próbáld ki, nem hiszem, hogy csalódni fogsz :)
2011. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
igen csak nézd meg hogy a csaj milyen pasival van.. mert ez nem olyan mint vidék. ha egy nagydarab pasi nőjére rá mész akkor a pasi nem elküld vagy elver, hanem bedob a kocsijába elvisz vhova és kb eltemet élve.. ezt csak azért modnom mert coroba általába nem a kis 17-18 éves fiucskák járnak, hanem inkább idősebbek.. a lányok fiatalok de velük egy nagyobb ember van. én nem csajoznék ott a helyedben...
2011. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj odamenni.Drogos qrvákot ott megtalálod,mondjuk az egész hajógyárin,de ne számítsuk tőlük semmire,hacsak nem vagy milliomos.
2011. nov. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!