Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok olyan weboldalt,...

Hol találok olyan weboldalt, ahol ingyen tudnának nekem dalszöveget írni megadott témában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:

már egyszer feltettem ezt a kérdést, érkezett is egy válasz hogy megkérdezi egyik ismerősét és utána ír nekem, hogy neki jó-e, de a kérdés törölve lett (nem tudom miért, én egy normális kérdésre kerestem a választ :S).

ha esetleg az az ember olvasná ezt a kérdést is, akkor ide küldjön valami elérhetőséget, nehogy ez a kérdés is törölve legyen.

email: greendoghu@gmail.com

és a moderátoroktól meg kérem, hogy ne töröljék, mert már mindenhol kerestem de nem találtam semmit és azt hiszem, hogy erre találták ki az oldalt...

2011. aug. 21. 16:32
 2/9 anonim válasza:
A legjobb az,ha saját magad írod meg a szöveget!Felesleges azért pénzt kiadni,hogy valakivel megírass-teszem fel-egy 5-6 verzénes dalt.Meg legalább ha te írod,abban a te lelkivilágod van benne,és nem a másé!:)
2011. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja,és még valami!Ingyen manapság,senki sem dolgozik!:)
2011. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de már írta 1 ember hogy megkérdezi egyik haverját, hogy vállalná-e. csak a kérdést törölték, mielőtt tudott volna válaszolni :S
2011. aug. 21. 17:11
 5/9 anonim válasza:

Sehol :)


Max élőben, de akkor már az nem a tiéd. Elég szánalmas szerintem.. :)

2011. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sehol :)


Max élőben, de akkor az már nem a tiéd:) Szerintem dalszöveget íratni/venni stb.. Elég szánalmas :)

2011. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi szánalmas. Én is szoktam dalszöveget íratni. A zenét meg tudom írni, a hangszerelést is megcsinálom, de mindenhez nem érthetek. Illetve tudnék írni, de az olyan is lenne.
2011. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mbalage ***** válasza:

Azzal nincs gond, ha mással íratod a szöveget, de ingyen szerintem sem fog működni a dolog. Aki ingyen vállalja, az aligha lesz használható színvonalú.


Esetleg, ha elég jó meggyőzőerővel rendelkezel, rávehetsz egy profit, hogy kivételesen dolgozzon neked ingyen - de gondolhatod, hogy ez nem lesz egyszerű.

2011. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ugyanilyen meggyőzőerővel meg tudtam győzni egy amatőr, de piszok jó bandát is, csak ők szöveget nem tudnak írni
2011. aug. 24. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!