Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézik le a country műfajt?

Miért nézik le a country műfajt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem tartozik bele a "divatzenébe"... ugyanígy lenézik a rockot, metált, punkot... Zavarja az embereket, hogy létező hangszerekkel játszanak, vagy nem tom... én nem nézem le, 1000x jobb mint fluor és sp meg a ma zenének nevezett cuccok... az igazi zene a rockzene...

15/F

2011. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki nézi le? Lelövöm!!! :D


A béna viccet félretéve sztem itthon a 100 Folk Celsius ugrik be mindenkinek, esetleg Johnny Cash, Dolly Parton, és ez a hagyományos, erősen folkos country hangzás nem esik jól az európai fülnek, nagy átlagban. A modern country pedig ismeretlen, hiába van tele pop és rock slágerekkel. Egyszerűen nem juttatják el az itten "fogyasztókhoz".


Egyébként gondolom kulturális oka van hogy Európában nem tudnak az emberek azonosulni azzal a hangulatvilággal, életérzéssel amit ezek a dalok közvetítenek. Mint ahogy egy egészséges érzületű amerikai is dob egy hátast a "jó kis" európai szinti-pop-tól.

Ill. a country-hoz sztem érni is kell, pl. olvastam hogy Amerikában is a tinik 80-90%-a hip-hop-ot, R&B-t hallgat, azután mire 30 évesek lesznek megkedvelik a bonyolultabb zenéket. Őszintén szólva a dalok szövegei sem a tinikhez szólnak, inkább a 20-25-nél idősebbeket érintő témákról énekelnek, uh ez is lehet az oka.

2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=kn481KcjvMo pedig annyi szép country dal van...
2011. aug. 22. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En altalaban rockzenet jatszok\hallgatok.

De egy csomo riffbe vannak country elemek, nekem tetszenek mind^^

2011. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
első:igazad van.tudod milyen szar 14 éves rocker lánynak lenni egy fluorimádó kisvárosban?!..főleg,ha elmondom,hogy szeretem a reage-t.általában azt sem tudják,hogy mi az.
2011. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, nem tartozik bele a mai divatba. Meg főként az Egyesült Államokba voltak/vannak ilyen zenekarok, és ott terjedt el. Meg a mai fiatalság(félre értés ne legyen, mert még én is ehhez a csoporthoz tartozom.) amúgy is ezeket a tucat sztárokat/celebeket imádja. Én is alig ismerek olyan embereket akik szeretik a Rockot, a Heavy Metálról ne is beszéljek, ilyet is csak egyet.
2011. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vissza az előző gondolat menetemhez (véletlen elküldtem.) Olyat se igen ismerek aki hallgat Bluest, vagy Reggae zenét.

15/F

2011. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vagytok ugy oda...

Ok maradnak le ezekrol a nagyszeru stilusokrol^^

2011. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak nagyon is igaza van! :D
2011. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!