Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zene le tud jarni?

A zene le tud jarni?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam h 2 gyerek beszelget:

-Szerinted milyen ez a szam?

-Hulye vagy ez tok ciki...Mar vagy 5 hete lejart!


Nekem meg csak egy modat hutott eszembe: WTF?!


Szerintetek mennyi egy album szavatossagi ideje?


2011. aug. 22. 13:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*jutott
2011. aug. 22. 13:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom le a szavatossága, amikor megunja valaki. De hogy ez mennyi idő, az mindenkinél más, egyedi. Ill. az egyszerű zenéket vagy ami nem tetszik műfaj azt gyorsan meg lehet unni, az igényeseket, kedvenceket lassabban. De azért ezeket is túl lehet játszani.

Pl. nálam egy ilyen divat-rap, pop dolog kb 15 mp után lejár, aki viszont azt szereti annál egy mittudomén rock szám jár le pik-pak. Meg az embered gondolom nem Mozart-ot hallgatott, hogy még hónapok múlva is kihalljon belőle egy-egy érdekes részletet, valszeg egy gyorsan megunható műfajban utazott :D

2011. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* akkor jár le...
2011. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mbalage ***** válasza:

A divatzenék hamar lejárnak, és ez valszeg műfajtól is függ. Minél divatosabb a műfaj, annál gyorsabban elavul. De ettől függetlenül az ember sokszor szívesen visszatér egy korábban megunt zenéhez )még ha az valami egyszerű tuctuc is), különösen, ha érzelmileg megérintette korábban.


Sztem minden zenére ráun az ember egy idő után, ha túl sűrűn hallgatja. Ez az idő persze függ a zene bonyolultságától, összetettségétől, szépségétől, de talán a legjobban az érzelmi kapcsolattól a hallgató és a zene között.

2011. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!