Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ez a Selena Gomez? Valami...

Ki ez a Selena Gomez? Valami gáz csaj?

Figyelt kérdés

Én még nem hallottam róla eddig, csak múltkor hallottam a számát a rádióba és megkerestem mert megtetszett( I love you like a lovesong)

Azóta 4 ember is kiröhögött, hogy Selena Gomezt hallgatok. Nekem fogalmam sincs ki az, csak tetszik az a szám. Miért olyan gáz ő?

23/L


2011. aug. 22. 13:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
45%
és nem gáz szerintem, csak ő még egy tini csaj. lehet hogy azért mondták rá h gáz de nem tudom..
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
olvastam én is róla neten, de még midnig nem értem, miért volt olyan vicces, hogy tetszik tőle egy szám?
2011. aug. 22. 13:51
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Ő egy tinisztár, a Disney-channel-en szokott menni sorozata, és főleg a 10-14 évesek között nagy kedvenc. Kb. mint Miley Cyrus.
2011. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt se ismerem. Húú, de megöregedtem:D
2011. aug. 22. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem gáz,és nem csak 10-14 évesek között ismert.Nagyon kedves és tehetséges csaj.
2011. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Persze mindkettőt próbálják átvinni a "nagyokhoz", ahogy felnőnek, popsztárt próbálnak csinálni belőlük, ezek a dalok gondolom az első lépések.
2011. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
szerintem meg gáz.ő egy kis disneyhercegnő,akiért minden tizenéves odavan,és nem mellesleg Justin Bieberrel jár^^...
2011. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Istenem, gáz nem gáz... Ne érdekeljen, ha kiröhögnek a zenei ízlésed miatt az nem a te bajod, mert nyilván nem akarsz olyat hallgatni, ami neked nem tetszik. Mellesleg a Love You Like A Love Song tényleg jó szám, és rajta van a slágerlistákon, úgyhogy nem értem miért kell ezt szégyellni (o__O??). Tehetséges csaj, ennyi, az, hogy ki kezdte a Disneynél, ki a YouTube-on, ki énektanárnál... A jelen a fontos, nagyon ki tudok akadni azon (mindegy, hogy milyen énekesről van szó), ha valaki az előéletét kritizálja.
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

bírom pár számát,köztük a love u like a love song-ot is,de hallgasd meg a naturally-t vagy a round and round-ot(annak a klipje budapesten készült)vagy a shake it up is jó.Am a varázslók a vaverly helyről című disney sorozatból lett ismert,ami talán picit ciki,meg az is hogy justin bieber-el jár.Meg tényleg kicsit kislányosan néz ki.De én bírom,és szerintem nem ciki.Pl Demi Lovato,Ashley Tisdale,Vanessa Hudgens,Taylor Swift.Ők is ilyen tinisztárok,és nem tartom cikinek.Meg Miley-t se annyira,na Hannah Montana,az már 10 éven felül ciki.Meg sztem Kesha is ciki,bár a zenéje elmegy.Am bocsi hogy megkérdem,de miket hallgatsz hogy őt nem ismered?Még anyukám is ismeri :D

16/l

2011. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!