Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért akar mostanában szinte...

Miért akar mostanában szinte minden zenész Pitbullal közös számot?

Figyelt kérdés
hiszen akkor szar ez a pitbull...
2011. aug. 24. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
mert pitbullt sokan szeretik (én nem tartozom közéjük) és ezzel a saját hírnevüket is növelik, plusz pénzhez is jutnak, nem is kevéshez. Hidd el, ez itt nem akarat kérdése :)
2011. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Pitbull tényleg ennyire jónak számít. Amihez ő hozzányúl az sláger lesz. Számomra ez érthetetlen, de erre vevő a többség. Egyszerűen ki nem állhatom sem Pitbullt, sem az LMFAO-t, sem Will.I.Am-et, Kanye Westet és társaikat, mert teljesen feleslegesek. Elrontják a jó számokat. (Pl. Katy Perry- E.T, imádtam ezt a számot míg meg nem hallottam Kanye-s verzióban)
2011. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem szar, csak unalmas. Ilyen pop téren az átlag szinten van sztem, Britney sem jobb, Pitbull legalább maga írja a zenétit (tudtommal).

Gondolom azért akar mindenki vele, mert most ő a menő, meg gondolom akkor azokat a számokat zeneileg is ő csinálja. Nekem az első száma még tetszett, amivel berobbant, a többi unalmas.

Előttem lévő: Pitbullt, LMFO és Will i am-el kapcsolatban egyetértünk, bár mindegyiknek van 1-1 jobb száma :) Viszont Kanye azért sztem erősen felettük van :) A rappet nem szereted, vagy csak őt? Nem kötekedés, csak érdekel.

2011. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 14:11 vagyok!

Igazából maga a műfaj sem áll hozzám túl közel, de ha Kanye önmagában számokat gyárt azzal nincs gondom, max. nem hallgatom meg:)

Csak abban az esetben, mint például Katynél kicsit idegesítő tud lenni, mert mint említettem nagy kedvencem az E.T., viszont a klipes engem zavar, mert nem értem miért kellett Kanye. Persze ez személyes vélemény, nem gáz, ha nem ért vele mindenki egyet:)

2011. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na így értem, erre voltam kíváncsi :) Szóval akkor a stílus nem áll közel. Én szeretem a rappet, az E.T.-t meg csak Kanyes változatban hallotam xd Szerintem amúgy nem tetszett volna, de Kanye dob rajta a szememben. Neked pont fordítva van akkor, de teljesen megértem :)
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!